Do Hostouně přichází talentovaný záložník z Bělehradu

Vedení Sokola už v minulých měsících naznačilo příchodem Barbary a Contrerase, že neomezuje svůj radar pouze na český rybník. Nyní však posunulo své možnosti ještě o něco dál. Z nejslavnějšího srbského klubu Crvena Zvezda přichází do Hostouně talentovaný středopolař Nikola Pantić.

Devatenáctiletý talent srbské kopané Nikola Pantić je odchovance klubu CZ Bělehrad. Poslední roky nastupoval za Crvenou zvezdu U19, s níž si zahrál i evropskou mládežnickou soutěž Youth League (pozn.: Juniorská liga UEFA). Těsně před vypuknutím pandemie v roce 2020 dostal příležitost v druholigovém srbském týmu RFK Grafičar Bělehrad, jež spolupracuje právě s Crvenou zvezdu a pomáhá rozvoji talentů z její akademie.

V přípravě Hostouně se Nikola poprvé objevil začátkem února a hned od prvních tréninků potvrzoval svoji pověst šikovného a pracovitého středového záložníka. O svých kvalitách přesvědčil trenérský tým i ve všech přípravných utkáních.

Rok narození:

Post: