1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

Do Hostouně míří Petr Kouba

Jednou z hlavních hvězd sobotního plesu fotbalového oddílu Sokola Hostouň bude legendární gólman pražské Sparty a české reprezentace, vicemistr Evropy z roku 1996 Petr Kouba.

Ples se uskuteční v sobotu 28. února v kulturním domě v Hostouni a jeho součástí bude nejen pravý kančí guláš podávaný zdarma, ale hlavně vyhlášení nejlepších fotbalistů klubu za uplynulý rok 2014. Právě při něm bude starostovi obce Jiřímu Vildovi asistovat Petr Kouba, který má kořeny na Kladensku.

Jeho slavný táta Pavel, rovněž gólman Sparty a reprezentace, pocházel z Kladna. Tam také s fotbalem začínal (v Lokádě), ale brzy odešel jako velký talent do Dukly a později do Sparty. Jako náhradník byl členem stříbrné party kouče Vytlačila na MS 1962 v Chile. Jeho syn Petr, jak už bylo napsáno, vlastní také jeden cenný kov - stříbro z ME v Anglii, kde byl prvním brankářem.

Sokol Hostouň připravil jako součást plesu předtančení taneční skupiny Admira Kladno, bohatou zvěřinovou tombolu i další překvapení. To vše pod moderátorským dohledem Vlasty Korce.

Začátek je v 19:30 hodin.

zdroj