Děti ovládly fotbalovou Hostouň

Hostouň – Pátý a poslední díl seriálu fotbalových turnajů dětí Hostouň Children Fotbal Cup se odehrál minulý víkend právě v Hostouni na stadionu Vojtěcha Zeithamela.***** Povedený podnik jako tradičně sledovaly více než tři stovky diváků hlavně z řad rodičů. „Je skvělé, když je hřiště plné. Děti i rodičů, " pochvaloval si předseda pořádajícího Sokola a jeden z hlavních sponzorů turnaje Jiří Hondl. Vítězství nakonec ukořistili domácí. Jejich tým chlapecké mladší přípravky pod vedením trenérů Zdeňka Požára a Aleše Kozubka za sebou nechal SK Doksy i dívčí přípravku Hostouně. Úchvatného výkonu dosáhl šikovný David Růžička z Doks. Za pět turnajů nastřílel 66 branek (!) a stal se nejlepším střelcem turnaje. Pro něj, pro nejlepší týmy a pro nejlepší hráče všech družstev byly připraveny pěkné ceny, všichni malí fotbalisté pak dostali tričko a čepici. „Někdy zírám, jak se taková akce povede. Moc se to líbilo, " uznale hodnotil turnaj externí fotograf Kladenského deníku Bohumil Kučera, jehož fotogalerii z klání si můžete prohlédnout v článku. Jiří Hondl byl také spokojen a slíbil, že příští rok se turnaj uskuteční znovu.