4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

NEDĚLNÍ UTKÁNÍ HOSTOUŇ:SK KLADNO BUDE ŘÍDIT MEZINÁRODNÍ ROZHODČÍ OLGA ZADINOVÁ. VE STŘEDU SE ROZCVIČÍ V ANGLII, KDE BUDE ROZHODOVAT UTKÁNÍ CHELSEA-BAYERN.

Ve středu 4.10. je na programu kolo Ligy Mistryň, Komise rozhodčích UEFA pověřila přední českou rozhodčí řízením důležitého měření sil mezi anglickou Chelsea a mnichovským Bayernem. Olga Zadinová přivede oba týmy na stadion Cherry Red Records v Kingstonu a ve 20:05 místního času zazní poprvé tón její píšťalky.

Zápas nemá jasného favorita, ale více nadějí se dává německým fotbalistkám. Ty budou bojovat o co nejlepší výsledek, jenž by jim dal naději do odvety. Sehrají jí příští týden na domácí půdě a věří, že to budou ony, kdo se probojuje do dalšího kola, tedy mezi šestnáctku nejlepších.

PŘEJEME PANÍ ROZHODČÍ, ABY SE JÍ STŘEDEČNÍ UTKÁNÍ VYDAŘILO A DOBŘE SE TAK NALADILA NA NEDĚLI.

ZDROJ