Čtvrtou zimní posilou se stává Adam Fotr

Čtvrtou potvrzenou zimní posilou Sokola se stal Adam Fotr (25). Ofenzivní záložník hájil poslední tři sezony barvy našeho soupeře z Motorletu. Pro Hostouňské se stal ve vzájemných utkáních hlavním katem, když ve čtyřech po sobě jdoucích utkáních vstřelil tři branky, z toho dvě rozhodly o tříbodovém zisku pro Jinonické. Mezi střelce se nezapsal pouze v jediném vzájemném duelu. Nebyl totiž v sestavě.

Adam začínal s fotbalem v Horních Počernicích. V deseti směřovaly jeho kroky do pražské Bohemky, kde prošel všemi mládežnickými výběry až do juniorského týmu.

Do dospělého fotbalu vstoupil v dresu třetiligových Dobrovic. V premiérové sezoně odehrál za jeho tým téměř všechna utkání a vstřelil 4 branky. Nemalé vytížení měl v týmu z Mladoboleslavska i v následující sezoně. S týmem sice obsadil v těžké konkurenci krásné osmé místo, ale tým Dobrovic pro další sezonu už třetí ligu nepřihlásil a Adam se vrátil zpět do Prahy, konkrétně do týmu nováčka z Motorletu.

V premiérovém utkání za jinonický celek narazil právě na náš tým a v 84. minutě pečetil brankou výhru 2:0. Střelecký apetit ve vzájemných utkáních potvrdil i v posledních dvou bitvách. V obou případech znamenal střelecký zásah z jeho kopačky rozdílovou branku utkání. V živé paměti zůstává hlavně ta z letošní sezony, kdy o výhře Motorletu 2:1 rozhodl v nastaveném čase. V dresu Motorletu za poslední tři sezony vynechal pouze jediné utkání (pozn. redakce: v březnu 2020 proti Hostouni).

Rok narození:

Post:

útočník

Číslo dresu:

Přestup z klubu:

FK Motorlet Praha

Předchozí kluby:

Bohemians Praha 1905, SC Xaverov Horní Počernice, Fotbalový klub Dobrovice, FK Motorlet Praha