4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

CIRKUS NEJEN NA HŘIŠTI, KE VSTUPENCE DÁREK

Sokol Hostouň – FK Neratovice Byškovice – neděle 22.10.2017 - 15.30 hod.

Na domácí půdě přivítá Sokol v utkání 11. kola Divize B současně druhý celek tabulky. Půjde o další těžký zápas, ve kterém se utkají přední týmy soutěže s odlišnými herními styly. Ofenzivní hře Sokola bude čelit propracovaná defenziva Neratovic. Pokud Sokol utkání zvládne za tři body, přeskočí bodově svého nedělního soupeře a dotáhne se zpět do špičky soutěže. Na nedělní sportovní odpoledne připravil Sokol opět bohatý doprovodný program. V utkání se budou opět losovat vstupenky o vozidlo Hyundai, ke každé vstupence obdrží návštěvník malý praktický dárek nejen pro podzimní dny a konečně před vlastním utkáním od 14.00 na svém stadionu představí Sokol Cirkus Kellners a jeho varietní vystoupení pro malé i velké diváky ve kterém uvidí klauny, kouzelníky, artisty, žongléři, malá domácí zvířátka.

foto: zdroj