Blažej je v Lize mistrů, večer píská Steau

Kladno – Předseda kladenského fotbalového svazu Petr Blažej bude řídit úterní zápas předkola Champions League****** Začíná ve 19.45 hodin a slavná rumunská Steaua Bukurešť, která v 80. letech soutěž dokonce vyhrála (tehdy PMEZ ve finále nad Barcelonou) v něm hosté také druhdy docela slavný makedonský Vardar Skopje. Blažej v poslední době stoupá. Dostal se do čela okresního svazu, pak i do výkonného výboru krajského svazu, čeká ho pískání v nejvyšší soutěži a věří mu také UEFA. Zápas povede jako hlavní sudí další Čech Radek Příhoda, Blažej mu bude asistovat stejně jako Patrik Filípek. Čtvrtým sudím do party je Jiří Jech. Delegátem, který na výkon českého tria bude dohlížet, je Holanďan Johan Van Kouterik.