1. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 29. kolo: TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň (Domažlice)

OČIMA ROMANA VACULY

HRAJÍCÍ TRENÉR B-TÝMU, ROMAN VACULA HODNOTÍ VE SPOLUPRÁCI S VEDOUCÍM TÝMU KARLEM KUKELKOU VENKOVNÍ ZÁPAS SE ŠVERMOVEM.

Vůbec nebylo znát, že byl Švermov před zápasem poslední v tabulce a měl jen jednu výhru. Hodně tým omladili hráči z dorostu, kteří hrají krajskou soutěž, takže nějakou kvalitu mají a pomohli týmu běhavostí. Navíc jsme si nedokázali poradit se skvělým útočníkem Růžičkou, který nám vstřelil gól a měl i další šance. Myslím si, že se odsud na jaře moc vozit body nebudou.

Určitě je to ale zbytečná ztráta, zvlášť když jsme se mohli před vzájemným zápasem s prvním Libušínem přiblížit na rozdíl 4 bodů, protože prohráli doma s Přítočnem. Bohužel jsme nebyli vůbec nebezpeční, i když jsme více drželi míč. Nedařilo se nám dostat se do zakončení, situace jsme řešili špatně. I když jsme udělali ve druhém poločase změny a hráli na 3 útočníky, žádnou větší šanci jsme z toho nevytěžili.

Nyní nám nezbývá než porazit Libušín, věřím,že když zpřesníme hru, tak se nám to podaří.

Statistiky a další informace ze zápasu naleznete zde: