B tým | V květnu zahájí přípravu i B mužstvo

V posledním květnovém týdnu vstoupí do přípravy na novou sezonu i hráči B mužstva. První trénink mají naplánován na úterý 26. 5.

Foto: Sokol Hostouň

"Máme v plánu zahájit přípravu 26. května. Předběžně jsme domluveni na dvou trénincích týdně po dobu jednoho měsíce. Chtěli bychom zkusit v tomto období sehrát i nějaké přípravné utkání, ale bude hodně záležet, co nám situace okolo koronaviru dovolí," nastínil plány trenér rezervy Miroslav Supáček.

Rezerva po výborné zimní přípravě, na rozdíl od dalších mužstev Hostouně, neodehrála žádné mistrovské utkání. Jejich pauza mezi soutěžními utkáními tak bude trvat více než třičtvrtě roku. Mužstvo, doplněné o několik příchozích hráčů z dorostu, bude mít bezesporu velkou chuť do fotbalu a motivaci navázat na skvěle rozjetý letošní soutěžní ročník.

Autor: Lukáš Horníček