B tým | Úspěšná generálka béčka

V generálce před podzimní částí sezony hostouňská rezerva zvítězila na půdě účastníka A třídy Čechie Velká Dobrá 1:0.

Na sobotní dopoledne si trenéři Miroslav Supáček a Petr Študent naplánovali poslední přípravné utkání před novou sezonou. Střetnutí proti nedaleké Čechii Velká Dobrá dokázali uhrát s nulou v zádech. O nejtěsnějším vítězství brankou rozhodl ve druhém poločase sedmnáctiletý Maharramov, který je v Hostouni na testech z Kostelce nad Orlicí.

„Zápas měl svoji kvalitu. V prvním poločase bych řekl, že Čechie byla lepším týmem. Po přestávce jsme postupně zvyšovali tempo a zaslouženě vyhráli. Hráče chválíme za dobrou kombinační hru a nulu vzadu. Rezervy vidíme v zakončení a řešení finálních situací,“ řekl k utkání lodivod rezervy Miroslav Supáček.

Sezonu 2020/21 odstartuje Benfika příští neděli 23. 8. 2020 domácím utkáním proti Baníku Lubná. Zápas má naplánován výkop v tradiční podvečerní čas 17:00.

Čechie Velká Dobrá vs. Sokol Hostouň 0:1 (0:0)

Sestava: Ondrejička - Hlava (Balej), Křížka, Prošek, Katolický - Hoffman - Fábry, Bureš, Kratochvíl, Hlaváček (Feichtinger) - Jansa (Maharramov)

Branky: Maharramov