B tým | Slanina se rozloučil dvěma zásahy

První utkání, po vynucené pauze způsobené koronavirem, mají za sebou hráči rezervy Hostouně. Na půdě sousední Dobrovíze sice vedli po prvním poločase 3:1, ale srdnatě hrající soupeř nakonec dokázal výsledek otočit. Zápas byl zároveň derniérou v zelenobílých barvách pro dlouholetého kanonýra a kapitána Miroslava Slaninu, který se rozloučil dvěma góly.

Do utkání vstoupili Hostouňští na výbornou a hned z první útočné akce se dokázal prosadit Slanina. Mužstvo Dobrovíze, s několika borci s hostouňskou minulostí, se dokázalo postupem času vyrovnat naší rezervě herně a následně i výsledkově. Poločasové skóre však nakonec strhli na hostouňskou stranu nádhernou ranou Linc a druhou brankou loučící se Slanina.

Poločasové dvoubrankové vedení se ukázalo jako Csaplárova past. Hostouňští pod dojmem, že mají utkání proti soupeři hrající nižší soutěž pevně pod kontrolou, polevili, čehož Dobrovízští využili a po individuálních chybách nejprve vyrovnali a v samém závěru dokonce dokonali obrat.

Sokol Dobrovíz vs. Sokol Hostouň 4:3 (1:3)

Sestava: Obrcian - Hlava, Viduna, Motlík, Prošek - Hlaváček, Študent, Bureš, Fábry - Slanina, Linc (střídali: Plecitý, Bokwang Suh, Balej)

Branky: 2x Slanina, Linc