B tým | Rezerva v generálce porazila Libušín. Sezonu zahájí v sobotu

V generálce na nový soutěžní ročník se Hostouňští střetli s Baníkem Libušín. O výhře 1:0 rozhodl v samotném závěru utkání testovaný hráč prvním mužstvem Samuel Effiong Asukwo.

Týden po přátelských utkáních na Memoriálu Jirky Kukelky museli hráči rezervy Hostouně opět pořádně zabrat. Před startem nové sezony si k prověření pozvali účastníka A třídy Baník Libušín.

Mužstvo Hostouně, oslabené o odchozího Fábryho a Hofmana do sousední Dobrovíze a další doposavad absentující hráče, musela v posledním přípravném utkání posílit čtveřice členů A mužstva. Konkrétně dlouholetý kapitán a nyní již trenér prvního týmu Tomáš Marek. Dále testovaní hráči Dmytry Kovalov, Innocent Graigy-Admas a Samuel Effiong Asukwo. A právě posledně jmenovaný se v 90. minutě postaral, že utkání neskončilo bezbrankovou remízou.

Sokol Hostouň vs. Baník Libušín 1:0 (0:0)

Sestava – Sokol (1. poločas): Ondrejička – Katolický, Viduna, Balej, Krejsa – Kovalov, Marek, Bureš, Študent, Hlaváček – Asukwo

Sestava – Sokol (2. poločas): Ondrejička – Hlava, Viduna, Balej, Jansa – Kovalov, Marek, Študent, Hlaváček – Adams, Onu Nsii (Asukwo)

Branka: 90. Asukwo

Novou sezonu 2021/22 béčko Sokola zahájí v sobotu 14. srpna (17:00) na půdě AFK Loděnice. Nejprestižnější zápas podzimu s kladenským SK se oproti původnímu plánu odehraje až 11. září.  Podzim rezerva uzavře 7. listopadu na půdě Baníku Švermov.