Přípravné utkání: 8. 8. 2020 (10:30) | Sokol Živanice vs. Sokol Hostouň (Živanice)                                                 Mol Cup: 15. 8. 2020 (10:15) | SK Slaný vs. Sokol Hostouň (Slaný)                                                 ČFL - 1. kolo: 22. 8. 2020 (10:15) | SK Benešov vs. Sokol Hostouň (Benešov)

B tým | Rezerva uhrála s Tuchlovicemi cenou remízu

V úvodním přípravném utkání uhrála hostouňská rezerva proti účastníku Krajského přeboru z Tuchlovic cenou remízu 1:1. I když se obě mužstva sešla v nekompletních sestavách, tak na úvod přípravy předvedla kvalitní fotbalovou podívanou. Přinášíme Vám hodnocení zápasu okem trenéra béčka Miroslava Supáčka.

Foto: Lukáš Horníček (fotografie ze zápasu Hostouň - Velká Dobrá)

Hodnocení zápasu – trenér Miroslav Supáček

Během sobotního dopoledne jsme na dobře připraveném hřišti v Srbech načali další sezonu. Oba týmy nastoupily z důvodu dovolených v kombinovaných sestavách. Domácí byli v prvním poločase aktivnější a vstřelili branku z trestného kopu. My místy tahali za kratší konec. Několikrát nás podržel brankář Obrcian. Ve druhém poločase jsme hru srovnali a sahali i po vítězství. Bohužel jsme nedotáhli několik slibných akcí do zdárného konce. Náš gól dal Kratochvíl. Na první zápas se utkání hrálo ve slušném tempu, ale jak to napoprvé bývá, byla k vidění i řada nepřesností. Hráčům děkuji.

AFK Tuchlovice vs. Sokol Hostouň B 1:1 (1:0)

Sestava: Obrcian - Hlava, Dědeček, Viduna, Katolický - Hlaváček, Fábry, Študent, Bureš, Kratochvíl - Linc (Jansa, Černý, Ondrejička)

Branky: Kratochvíl

Autor: Lukáš Horníček