B tým | Rezerva si upevnila druhé místo

Béčko v posledním podzimním utkání zvítězilo na umělé trávě v Rynholci nad Velkým Přítočnem 4:1 a se ziskem 32 bodů potvrdilo titul podzimního vicemistra I. B třídy.

Do včerejšího zápasu přitom zasáhl širší kádr a několik mladíků a všichni dohromady si vedli znamenitě. Do utkání zasáhl i teprve 15letý Jakub Černý. Věkový průměr sestavy činil 22 let. Výhru 4:1 zajistili brankami Michalec (2x), Jansa a Hlaváček.

V první půli jsme kontrolovali hru a odskočili na rozdíl tří branek. Jedinou šancí v první půli korigoval soupeř na 3:1. Před koncem prvního dějství přidal pojistku Michalec a upravil poločasový účet na 4:1.

Ve druhé půli jsme další branku už nepřidali, a to ani soupeř. Výsledek 4:1 zcela odpovídal předvedené hře. Druhá půle se už pouze dohrávala a my si tak připsali tři cenné body.

Vítězství bychom chtěli věnovat nešťastníkovi Jakub Krejsa, který po jednom ze soubojů utrpěl zlomeninu nosu a musel už v 7. minutě střídat. Následně podstoupil operaci v kladenské nemocnici. Za celý tým mu přejeme brzké uzdravení.

Miroslav Supáček okomentoval zápas a přidal i shrnutí podzimní části:

Silně omlazený tým potvrdil, že fotbal v Hostouni je na dobré cestě a o budoucnost je postaráno. Utkání bylo o dvou velmi rozdílných poločasech. V tom prvním jsme jasně dominovali a čtyřikrát se prosadili. Druhá půle už postrádala tempo a přesnost. I přes velké oslabení kádru musím všechny zúčastněné pochválit a poděkovat jim za úspěšné zakončení podzimu. Zisk 32 bodů je dobrým základem pro pokračování za vytouženým postupem a dodává nám chuť do jarní části.

Závěrem bych rád poděkoval všem hráčům (zraněným přeji brzké uzdravení), realizačnímu týmu a funkcionářům společně s rodinným příslušníky za dobrý podzim.

Sokol Hostouň „B“ vs. SK Velké Přítočno 4:1 (4:1)

Sestava: Obrcian (46. Plecitý) - Hlava, Motlík, Dědeček, Krejsa (7. Prošek) - Žíla, Jansa, Křižka, Hlaváček - Linc (68. Černý), Michalec

Branky: 7. Jansa, 9. a 38. Michalec, 29. Hlaváček - 30. Andr