B tým | Rezerva rozstřílela Velké Přítočno

Nejen, že si béčko vytvořilo z domácího hřiště tvrz, odkud se body nevozí. Svým soupeřům k tomu pravidelně přiděluje na cestu i bohatou nadílku. Aktuální průměr sedmi branek na utkání budí respekt. V neděli se o tom přesvědčili hráči Velkého Přítočna. Brankové hody nakonec přinesly konečný výsledek 11:2.

Kdo se zdržel u nedělního oběda trochu déle a přišel se podívat do Hostouně na fotbal, byl ochuzen o tři branky. Již ve 29. vteřině se prosadil Michalec a ve 4. minutě zamířil přesně Balej. O tři minuty později sice hráči Velkého Přítočna korigovali Holasem, ale zbytek poločasu patřil opět domácímu mužstvu. Ve 22. minutě vstřelil druhou branku v utkání Michalec. O pár chvil později zvýšil na 4:1 navrátilec do základní sestavy Krejsa. V závěru první půle se přihlásil o slovo Dostál, který dvěma zásahy upravil poločasový stav na 6:1.

Z kraje druhého poločasu o sobě dali vědět naposledy v utkání hosté. Na 6:2 korigoval stav Holeček. Po zbytek zápasu už počítali branky pouze Hostouňští. V 51. minutě se krásnou dalekonosnou střelou prosadil Soukup a o tři minuty později zvyšoval na 8:1 Hlaváček. O zakulacení výsledku se prosadil třetí a čtvrtou brankou v utkání Michalec. Brankový účet utkání uzavřel v 81. minutě Študent.

Sokol Hostouň B vs. SK Velké Přítočno 11:2 (6:1)

Sestava - Sokol: Ondrejička - Krejsa, Viduna (46. Prošek), Marek, Bureš (46. Hlaváček), Jansa, Michalec (67. Onu Nsii), Soukup (63. Hlava), Študent, Dostál, Balej

Branka: 1., 22., 62. a 67. Michalec, 4. Balej, 28. Krejsa., 35. a 42. Dostál, 51. Soukup, 54. Hlaváček, 81. Študent - 7. Holas, 50. Holeček