B tým | Rezerva potvrdila v Rudné roli favorita

Rezerva má tento víkend odpracováno. Výhrou 4:1 potvrdila roli favorita a udržela se tak v čele soutěže.

Vítězství se však nerodilo snadno. V první půli jsme sice soupeře vysokým presinkem nutili k chybám, avšak žádnou šanci jsme nedokázali přetavit v úvodní branku. Hlavně nepřenosnosti ve finální fázi nám činili velké nepříjemnosti. Soupeř se po našich chybách dostal do dvou zakončení, ale naštěstí oba pokusy mířily vedle. Nadějné šance přišli až v polovině poločasu. Nejprve domácí brankař vychytal hlavičku Viduny po rohovém kopu a následně zlikvidoval pokusy z přední tyče Vegrichta a Fábryho. Těsně před půlí mohl vedení vystřelit Slanina. Akci Bureš-Motlík ale nasměroval na zadní tyči těsně vedle. Poslední šanci v první půli režíroval Křižka. Kapitán Slanina na kolmici už však nedosáhl. První půle tak skončila 0:0.

Do druhé půle zněl úkol jasně. Zachovat klid v rozehrávce a trpělivostí dojít pro 3 body. Uklidnění přišlo ve 49. minutě. Linc zatáhl balon po levé straně a přesným centrem našel Fábryho, který propálil brankaře - 0:1. Vedení nám ale nevydrželo dlouho. Na 1:1 srovnal domácí Rulf. Vyrovnání přišlo zřejmě po jediné střele domácích mezi tři tyče a nám to tak nesebralo vítr z plachet. Mnozí do teď kroutí hlavou nad šancí stopera Viduny. Z malého vápna přestřelil domácí svatyni snad o 2 metry. O 3 minuty později ho bravurně napodobil Hofman. V 67. minutě se do míče opřel Bureš a s pomocí teče vstřelil vítěznou branku - 1:2. Od našeho druhého gólu se zápas dohrával na jednu branku. Střelecký účet si v 78. minutě otevřel Hofman. Po balonu za obranu od Bureše obstřelil pohodlně brankaře a zvýšil na 1:3. Hned v 80. minutě přidal další pohlednou branku akrobatickým zakončením. Tentokrát mu asistoval Fábry. V závěru své šance neproměnil Fábry a Vegricht, a tak jsme si po výsledku 4:1 odvezli z Rudné 3 body.