28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

B tým | Rezerva porazila Unhošť a zůstává neporažena

Rezerva si připsala po výhře 4:0 s TJ Unhošť už sedmé vítězství v řadě. V prvním poločase se dvakrát trefil Michalec. Ve druhé půli rozšířil brankový účet Bureš a Linc.

Během slunné neděle jsme si poradili s dobře připravený soupeřem z nedaleké Unhoště. Zápas nás ale nezastihl v dobré formě a byl poznamenán mnohými nepřesnostmi na obou stranách. V první vážnější šanci byl hostující Čečetka, ale naštěstí nemířil přesně. Na druhé straně mu ukázal Michalec, jak se to dělá. Po centru Bureše mu hlavou přiťuknul Slanina a náš nejlepší střelec upravil stav na 1:0. Naše hra byla plná zbytečných ztrát a nevynucených chyb. Z toho se snažili těžit Unhošťští, avšak k ohrožení Obrciana nedošlo. Změnu stavu obstaral opět až Michalec. Vybojovaný balon na půlící čáře se dostal ke Slaninovi, který ho kolmicí poslal až k hostujícímu brankaři, který si nedokázal poradit s presujícím Michalcem. Zachycenou rozehrávku neměl problém zavěsit na 2:0. Ze strany Michalce to bylo v zápase vše. Pro zranění přepustil místo Lincovi. Zbylých 15 minut prvního poločasu se dohrávalo bez vážnějších šancí. Unhošť hrozila zejména z rohových kopů a my následně z nedotažených brejků. Na 3:0 mohl upravit po Fábryho úniku Bureš, ale jeho zakončení postrádalo razanci.

Do druhé půle jsme vzhledem k vývoji nastoupili ve stejném složení. Nepřesností ubylo, a tak stovka diváků mohla sledovat lepší fotbal. Důkazem byla akce, na jejímž konci byl Bureš. Křižkou vybojovaný balon posunul Bureš rovnou na Fábryho a ten mu předložil do prázdné brány - 3:0. Po gólové akci došlo k vynucenému střídání Viduny. Po špatném došlápnutí zamířil rovnou do kladenské nemocnice, kde mu lékaři diagnostikovali přetržené vazy v kotníku. Se sádrou si tak do konce podzimní části od fotbalu odpočine. O 5 minut později poslal Bureš do samostatného úniku Lince. První zakončení Janoušek vyrazil, ale na následnou dorážku už nestačil - 4:0. Unhošť se do zakončení dostávala opět po nebezpečných rozích a po jednom z nich se v brance blýskl Obrcian. Linc nedokázal rozšířit svůj střelecký účet, i když se řítil dvakrát sám na Janouška, a tak stav 4:0 byl konečný.

Za celý tým přejeme Davidovi brzké uzdravení a rychlý návrat na trávník!