4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

B tým | Improvizovaná sestava béčka přehrála v přípravě Hýskov

S trenérem B týmu Miroslavem Supáčkem se ohlédneme za sobotní výhrou 9:2 na UMT v Rynholci, kterou jsme nadělili soupeři, který se nachází na druhé příčce B-třídy skupiny E.

Foto: Zuzana Šůsová

Do začátku utkání proti Hýskovu jsme vstoupili ve velmi improvizovaném rozestavení, jelikož nám chybělo několik borců ze základní sestavy. Zápas dorostu byl odložen, a tak jsme si mohli vypůjčit hned 4 hráče (Dědeček, Fanta, Mikeš, Kříž), kteří se s touto šancí popasovali na výbornou. Výsledek 9:2 jasně odrazil průběh celého zápasu, kdy nás soupeř ohrozil pouze několika průniky, které jsme dokázali vždy odrazit. Bohužel se nám nepodařilo udržet nulu a po nevynucených chybách musel kapitulovat i náš brankář Ondrejička. Trenéra kromě výsledku těšil fakt, že i přes velmi pozměněnou a oslabenou sestavu jsme se prezentovali kondičně a kombinačně.

Příští víkend nás pravděpodobně čeká přechod na přírodní trávu v sousední Dobrovízi, kde se utkáme s domácími borci. Tento zápas bude také generálkou na jarní část soutěže. Do té doby budeme snad v plné síle připraveni se poprat o lepší postavení v tabulce.

Tomáš Bureš

Sokol Hostouň vs. FK Hýskov 9:2 (4:0)

Sestava: Ondrejička - Hlava, Bureš, Seidl - Dědeček, Nachtigal - Linc, Mikeš, Žíla - Onu nsii, Tygl (Fanta, Kubát, Kříž, Zachariáš)

Branky: 3x Kubát, 2x Onu Nsii, Tygl, Nachtigal, Žíla, Seidl