B tým | Další kanonáda poslala béčko do čela tabulky

Rezerva je po včerejší kanonádě v čele I.B třídy, a to s průměrem 5 branek na zápas. Druhé domácí utkání zvládla s přehledem a oko nejednoho diváka potěšila devíti góly.

Vedení obstaral už ve 3. minutě Michalec. Do otevřené Vinařické obrany ho vyslal Viduna - 1:0. Hned o 4 minuty později jsme slavili znovu. Opět se trefil Michalec. Tentokrát se k němu odrazil vybojovaný balon a sólo z půlky s přehledem uklidil – 2:0. V 19. minutě byl nařízen první pokutový kop po faulu na Michalce. Ujal se ho kapitán Miroslav Slanina a prokázal, že penalty umí. Zvýšil už na - 3:0. Výlet pravého obránce Jakuba Krejsy skončil také pokutovým kopem. Tentokrát si míč nárokoval Viduna, ale trestuhodně minul branku. Druhý hattrick v této sezoně dovršil ve 34. minutě Michalec. Přistrčení od Slaniny si posunul a doslova propálil mladičkého brankaře – 4:0. Michalec byl tentokrát na opačné straně akce. Uvolnil se na půlce a kolmicí vyslal Slaninu do šance, který proměnil a upravil stav na – 5:0. Jedinou vážnější šanci zakončil přesně Vinařický Cikánek a na konci poločasu snížil na 5:1.

Do druhé půle jsme naskočili opět beze změny, což se ukázalo jako dobrý tah. S chutí hrající Michalec totiž vstřelil ještě dvě branky. Nejprve mu asistoval Fábry a poté Sochor. V 52. minutě svítilo na světelné tabuli skóre 7:1. Trenérské duo neváhalo a do hry poslalo hned pětici náhradníků. Postupně se do hry dostali Dědeček, Hlaváček, Hlava, Žíla a Mikeš. Naše hra byla najednou chaotická, ale naštěstí se vše ustálilo a my jsme si začali znovu tvořit šance. Pravou lajnu začal větrat matador Hlava, ale ani jedna ze tří šanci neskončila za zády Vinařického brankaře. Mikešovi úniky postrádaly klid v zakončení, a tak se ani on nemohl radovat. V 75. minutě dokončil hattrick kapitán Slanina. Kolmicí do rozestoupené obrany ho vybídl Bureš. O 3 minuty později byl střelecký účet uzavřen. Fábry připravil Burešovi balon na velké vápno a ten ranou k tyči pečetil výsledek na konečných 9:1. Zápas se dohrával na jednu bránu, ale ani tak se nám nepodařilo stav navýšit. Poslední pokus Fábryho zastavila domácí obrana v poslední možné chvíli. Nic to ale nezměnilo na faktu, že jsme si připsali další 3 body.