24. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 28. kolo: Sokol Hostouň vs. FC Táborsko akademie (Hostouň)

B tým | Béčko zažilo v přípravě další přestřelku

K dalšímu přípravnému utkání si naše B mužstvo opět zvolilo soupeře z krajského přeboru, a to Sokol Nové Strašecí.

Foto: Zuzana Šůsová (fotografie ze zápasu Hostouň vs. Vraný, 2. 9. 2018)

Hodnocení trenéra B mužstva Miroslava Supáčka: „S týmem krajského přeboru jsme tahali za kratší konec a hodně nás trápili ofenzivní hráči Svoboda, Kaválek a Trnka. Byl znát rozdíl dvou soutěží, a to především v soubojích, které jsme prohrávali. Okolo 25. minuty jsme se teprve dostali do hry a párkrát zahrozili (3:1). Do druhé půle jsme prostřídali a než jsme se rozkoukali bylo to 6:2. Zodpovědnou hrou jsme se s tím však do konce utkání popasovali a v závěru dokázali výsledek zkorigovat. S končeným stavem 6:4 jsem celkem spokojen, a také odpovídá předvedené hře. S výkonem, až na některé pasáže také. Přípravu nám zhodnotí až mistrovská utkání a já věřím, že budeme dobře připraveni. Tým kvalitu má.“

Sokol Nové Strašecí vs. Sokol Hostouň 6:4 (3:1)

Sestava: Ondrejička - Hlava (46. Hlaváček), Viduna, Dolejš (46. Krejsa) - Krupička L., Hofman - Linc (46. Fábry), Nachtigal, Žíla - Slanina, Antonín

Autor článku: Tomáš Bureš, Lukáš Horníček