B tým | Béčko uhrálo v Novém Strašecí remízu

Rezerva v dnešním slunečném dopoledni remizovala na krásném pažitu Nového Strašecí 4:4.

Zápas se hrál od začátku v solidním tempu. První gól dal Linc po hezké akci na jeden dotek. Ve druhém poločase jsme měli výpadek, který nás stál zápas. Mezi 50. a 65. minutou jsme třikrát inkasovali. Následně jsme se opět vrátili do zápasu a góly Brandla, Bureše a Fábryho zápas otočili. V 87. minutě jsme umožnili domácím vyrovnat. Asi spravedlivě vzhledem k vývoji zápasu. Remíza odpovídá dění na hřišti. Místy měl zápas dobrou úroveň a hrálo se ve slušném tempu.

Poslední přípravný zápas sehraje hostouňská rezerva proti Čechii Velká Dobrá v sobotu 15. 8. 2020 (17:00) na jeho hřišti.

Sokol Nové Strašecí vs. Sokol Hostouň 4:4 (0:1)

Sestava: Obrcian - Hlava, Dědeček, Študent, Katolický - Fábry, Kratochvíl, Hofman, Bureš, Linc - Brandl (střídal: Hlaváček)

Branky: Linc, Brandl, Bureš, Fábry

Autor: Miroslav Supáček, Lukáš Horníček