29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

B tým | Béčko si před domácím publikem zastřílelo

Hráči hostouňského béčka v dnešním podvečerním utkání předvedli výborný výkon a nad Sokolem Jedomělice zvítězili vysoko 5:1.

Od začátku se odehrávalo utkání podle hostouňských not a v samotném úvodu si hráči vytvořili několik nadějných příležitostí. Dvě z nich, zásluhou Křižky a Fábryho, proměnili a po sedmnácti odehraných minutách svítilo na tabuli 2:0. V dalším průběhu mohli Hostouňští skóre ještě navýšit, ale žádnou z dalších šancí už neproměnili.

To mohlo domácí hodně mrzet. Obzvlášť, když soupeř na začátku druhého poločasu proměnil nařízený pokutový kop. A z další šance dokonce mohl vyrovnat. To se mu však nepodařilo a v 76. minutě dal razítko na vítězství Věchtík. Zlomený soupeř v závěru inkasoval ještě dvakrát. Nejprve se v 80. minutě prosadil Linc a v 90. minutě Lukáš Krupička z nepřímého volného kopu z hranice malého vápna.

„Paradoxně jsme dnes zvítězili nad nejlepším mužstvem, s kterým jsme na jaře hráli. Po poločasovém vedení 2:0 nám cestu za vítězstvím zkomplikoval proměněný pokutový kop soupeře. A byl i blízko vyrovnání. Zápas jsme zlomili až patnáct minut před koncem brankou na 3:1. Pak už se utkání pouze dohrávalo. Děkuji všem zúčastněním za aktivní přístup“, zhodnotil zápas lodivod Miroslav Supáček.

V příštím kolem hostouňská rezerva zajíždí do Lišan. Zápas je naplánován na neděli 14. 4. od 16:30.

Sokol Hostouň „B“ vs. Sokol Jedomělice 5:1 (2:0)

Sestava: Czehowsky - Hlava (54. Krejsa), Hanuščík, Viduna, Dolejš - Věchtík (85. Hlaváček), Bureš (76. Nachtigal), Krupička L., Křižka, Fábry (84. Žíla) - Linc (85. Eliáš)

Branky: 15. Křižka, 17. Fábry, 76. Věchtík, 80. Linc, 90. Krupička L.

Žluté karty: Bureš, Viduna, Krupička L.

Rozhodčí: Obrajtr Tomáš - Horvát Jiří, Kortanová Marie

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová