B tým | Béčko pokračuje na vítězné vlně

Kdo dal dnes přednost zápasu rezervy před utkáním hokejové reprezentace, tak určitě nelitoval. Přesně po týdnu jsme nastříleli opět mnoho branek, konkrétně 6.

V první polovině první půle jsme měli několik příležitostí ke skórování, ale žádnou ze šancí se nám nepodařilo využít, a tak přišel trest. Za hranicí pravidel si počínal David Fábry. A jelikož to bylo ve vápně, tak následoval pokutový kop. Klobucký Kubelka ho s přehledem proměnil. Jednalo se o stejný průběh zápasu, jako s Unhoští, kdy jsme taktéž prohrávali 0:1. Do půle jsme však výsledek otočili. Nejprve využil chybu hostujících stoperů David Fábry a chvíli na to se prosadil i Radim Linc.

Poněkolikáté za sebou jakoby hostující tým do druhé půle ani nenastoupil. Zbývajících 45 minut bylo pouze na jednu branku. Druhou branku v utkání vstřelil krátce po přestávce Fábry, další přidal Dolejš a na konečných 6:1 upravil dvěma zásahy Slanina. Pokud bychom však byli více produktivní, mohlo být skóre daleko vyšší.

Receptem na úspěch je pravidelný trénink v hojném počtu. Je jasně vidět, že soupeři, kteří tréninku moc nedají, šlapou ve druhém poločase vodu...