B tým | Béčko podlehlo v přípravě Družci

Hráči rezervního týmu odehráli další přípravné utkání před jarní částí sezóny. Na umělé trávě pražské Aritmy podlehli Družci 1:2. Jedinou branku Hostouně vstřelil Lukáš Krupička.

Foto: Bohumil Kučera (fotografie ze zápasu Hostouň vs. Družec, 30. 9. 2018)

Hodnocení trenéra B mužstva Miroslava Supáčka: „Nedokázali jsme se prosadit proti obraně soupeře, kterou dirigovali Burant s Křivánkem. Komplikovaně a jalově jsme kombinovali a celý zápas nebyli nebezpeční. Na rozdíl od soupeře jsme i prohrávali osobní souboje a zaslouženě jsme prohráli. Vytvořili jsme si minimum šancí a stále naráželi na zkoncentrovanou obranu. Tento zápas je pro nás velkým poučením a varováním, že pokud k soutěžním zápasům nepřistoupíme zodpovědně, nemůžeme v nich bodovat.“

SK Družec vs. Sokol Hostouň 2:1 (0:1)

Sestava: Ondrejička - Hlava, Viduna, Eliáš - Krupička, Hofman - Hlaváček, Nachtigal, Fábry - Slanina, Antonín

Branky: Krupička L.

O nadcházejícím víkendu čeká hráče B mužstva generálka na jarní část sezóny. V neděli 17. 3. v 10 hodin se střetne s rakovnickým SK Kněževes (hřiště Na Zátiší).

Autor článku: Tomáš Bureš, Lukáš Horníček