10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

AKTUALIZOVÁNO - SESTAVA PRO UTKÁNÍ HOSTOUŇ-MOST

AKTUALIZOVÁNO:

A mužstvo nastoupí doma proti Mostu v této sestavě!

Od úvodních minut tak uvidíme v akci posily Marka, Zemana i Tvrzníka, na lavičce je připraven Boruta. A kdo vyběhne s kapitánskou páskou? Přijďte se podívat!

Přijďte včas, přečtěte si zbrusu nový profesionálně udělaný zpravodaj, zakupte fanouškovskou šálu nebo dres, objednejte si jídlo a pití v bufetu, který má nového provozovatele - Jitka Knotková, která provozuje hospodu na hřišti v Dobrovízi a má údajně nejlepší pivo široko daleko!

Poté se můžete připojit k nově vznikajícímu fanklubu, který od klubu dostal do začátku buben - viz. foto. Fanklub bude nejspíš pod tribunou, ale pokud ne, jistě si všimnete, kde stojí a připojíte se k jejich hlasivkám!

Dotáhněme společně naše hráče v nových dresech k vítězství!

zde najdete článek o pátečním tréninku na portálu Vaše Kladno: