A+B: ROZPIS PODZIM 2017

Již ke konci června proběhl losovací aktiv ŘKČ, dnes odpoledne jsou zástupci klubů přítomní na aktivu SKFS a v sobotu se uskuteční aktiv OFS Kladno. To znamená, že nejpozději v sobotu odpoledne budeme znát rozpisy všech našich týmů. 

Prozatím Vám můžeme nabídnout podzimní rozpisy dospělých. 

B tým začíná, jako nováček krajské B třídy, svoji sezónu venkovním zápasem v neděli 27.8. od 17.00 hod. v Braškově. Sokol Braškov se v uplynulé sezóně ocitl na 10. místě tabulky. 

A tým začíná svoji sezónu již o dva týdny dřív, v neděli 13.8. od 17:00 hod. domácím zápasem proti FK Motorlet Praha. Následuje v sobotu 19.8. od 10:15 hod. venkovní zápas v Chomutově a o posvícení přivítá doma v neděli 27.8. od 17.00 hod. SK Úvaly.

Z prvních třech soupeřů podzimní části sezóny se nejlépe umístil FK Motorler Praha, když v Divizi A obsadil na konci sezóny 3. příčku v tabulce. Dva zbylé týmy se v Divizi B umístili do dvanáctého místa, a to jednu a tři příčky nad A týmem Hostouně. 

V divizi B můžeme dále vidět čtyři "nováčky". 

Se sportovním sdružením Ostrá jsme se setkali již v postupové sezóně Krajského přeboru, kde se umístili na prvním místě před naším mužstvem. V uplynulém roce však hráli skupinu C, ve které obsadili 6. místo. 

Z Krajských přeborů postoupil Arsenal Česká lípa ( Liberecký kraj), FK SEKO Louny a SK Hrobce (Ústecký kraj). 

Rozpisy najdete v sekci u jednotlivých týmu: A tým a B tým. Ke stažení naleznete ZDE

Fan Shop Sokol Hostouň