8. Zelenobílý korunovační ples fotbalistů

O poslední únorové sobotě se uskuteční již 8. Zelenobílý korunovační ples fotbalistů Sokola Hostouň. Hlavní náplní večera, kterým provede moderátor Vlasta Korec, bude vyhlášení nejlepších hráčů jednotlivých kategorií. Těšit se můžete i na bohatou tombolu, taneční zábavu v režii kapely Fragment Band a další bohatý program. A tradičně se plesu zúčastní velká osobnost. Letos jím bude fotbalová legenda Jozef Chovanec.

Program večera:

19:30 Oficiální zahájení plesu

19:50 Vyhlášení a korunovace krále hostouňského fotbalu za rok 2019

20:30 Taneční zábava (kapela Fragment Band)

23:30 Bohatá tombola

00:30 Diskotéka (DJ Libor Kralovič)

03:00 Ukončení plesu

Celým večerem bude provázet moderátor Rádia Impuls Vlasta Korec. Těšit se můžete na nefalšovaný zvěřinový guláš, či autogramiádu knihy Honzy Murárika „My jsme Hostouň“ aneb od okresu po současnost. Plesu se zúčastní i jeden speciální host - fotbalová legenda Jozef Chovanec.

Cena lístku: 150 Kč

Objednávka lístků: Barbora Krejsová - krejsovabarca@gmail.com, 721 564 551

Přijďte prožít večer plný zábavy a příjemných překvapení.