10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

1. kolo 1. výhra / komentář Míry Vlčka

Miroslav Vlček v roli nového trenéra B týmu hodnotí první zápas nové sezóny .

Cílem bylo vstoupit do soutěže domácí výhrou a tedy ziskem 3 bodů, což se nám podařilo. Naše hra ovšem v prvním poločase příliš líbivá nebyla. Nepostrádala sice snahu, nasazení, myšlenku, pohyb ani šance a nakonec i góly, ale přechod do útoku, tempo hry a zdlouhavá rozehrávka byla v našem herním projevu jaksi navíc a to včetně dvou obdržených branek, které byly z kategorie "laciných". Poločasové střídání na krajích mělo více rozhýbat hru naší i soupeřovi záložní řady. Kvalitnějším a zejména rychlejším přechodem do ofenzivy jsme ve druhém poločase dostávali soupeře pod tlak a na dno fyzických sil. Přidali jsme ještě další dvě branky a nakonec zaslouženě zvítězili.