VK: Velvarský Holub: Hostouni může vadit náš terén

Hrával za kladenský SK, pak okusil fotbalový chlebíček v první lize. V současné době kope za divizní Velvary a zítra ho čeká v krátkém sledu druhé derby okresu proti hostouňskému Sokolu. Záložník Antonín Holub je oporou lídra tabulky.

Tabulku vedete suverénně, předvádíte výborné výkony. Je to už na třetí ligu?

Tak to nevím. Určitě chceme na prvním místě dohrát podzim, mít tím pádem klidnou zimu a nachystat se v pohodě na jaro. Pak se uvidí.

V čem je nyní vaše největší přednost?

V týmovosti. Máme dobrou partu, ve které bojujeme jeden za druhého. Za těmi body, které máme, jsme asi šli větší vůlí než soupeři.

Vnímáte nějakou výjimečnost zápasů s Kladnem a Hostouní?

Před čtrnácti dny jsme doma měli SK, teď Sokol, což pro nás znamená zaručeně vyšší návštěvnost a s tím i lepší atmosféru zápasu.

Kdybyste byl trenérem Hostouně, na co byste své svěřence proti Velvarům připravil?

Na dobré standardky, rychlé kraje i přechody do protiútoků.

A naopak, v čem pro vás může být Sokol nepříjemný?

Chtějí hrát fotbal, jinak nic jiného nebezpečného jsem si u nich nevšiml. A jsem zvědavý, jak se na našem terénu s tou chutí na fotbal vypořádají...

Jan Murárik, ZDROJ