Fotbalový kemp pro ročníky 2005 - 2010 se koná 14.-18.8 v Dobrovízi. Přilášku naleznete v sekci ke stažení. 

Výsledky

A mužstvo

2016 | A2B - Fortuna Divize B

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
30.Neděle
18. 06. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
SK Štětí
A mužstvo
3 : 0
Více
29.Sobota
10. 06. 2017
17:00:00
FK Baník Souš
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
5 : 4
Více
28.Neděle
04. 06. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FC Chomutov
A mužstvo
3 : 0
Více
27.Sobota
27. 05. 2017
10:15:00
FK Neratovice - Byškovice
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
0 : 1
Více
26.Neděle
21. 05. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FC Slovan Velvary
A mužstvo
1 : 2
Více
25.Neděle
14. 05. 2017
10:15:00
FK Meteor Praha VIII
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
3 : 2
Více
24.Neděle
07. 05. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
SK POLABAN Nymburk
A mužstvo
2 : 2
Více
23.Neděle
30. 04. 2017
17:00:00
SK Úvaly
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
1 : 1
Více
22.Neděle
23. 04. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
SK Sokol Brozany
A mužstvo
1 : 4
Více
21.Sobota
15. 04. 2017
17:00:00
SK Český Brod
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
2 : 1
Více
20.Neděle
09. 04. 2017
16:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
SK Kladno
A mužstvo
0 : 1
Více
19.Sobota
01. 04. 2017
16:30:00
FC Nový Bor
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
2 : 1
Více
18.Sobota
25. 03. 2017
10:15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Libiš
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
0 : 1
Více
17.Neděle
19. 03. 2017
15:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
Tatran Rakovník
A mužstvo
0 : 1
Více
16.Sobota
11. 03. 2017
10:15:00
Mostecký fotbalový klub o.p.s.
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
0 : 1
Více
15.Sobota
19. 11. 2016
10:15:00
SK Štětí
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
1 : 2
Více
14.Neděle
13. 11. 2016
14:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FK Baník Souš
A mužstvo
1 : 1
Více
13.Sobota
05. 11. 2016
10:15:00
FC Chomutov
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
0 : 2
Více
12.Neděle
30. 10. 2016
14:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FK Neratovice - Byškovice
A mužstvo
2 : 3
Více
11.Sobota
22. 10. 2016
15:30:00
FC Slovan Velvary
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
3 : 0
Více
10.Neděle
16. 10. 2016
16:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FK Meteor Praha VIII
A mužstvo
2 : 1
Více
9.Neděle
09. 10. 2016
16:00:00
SK POLABAN Nymburk
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
3 : 1
Více
8.Neděle
02. 10. 2016
16:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
SK Úvaly
A mužstvo
1 : 2
Více
7.Neděle
25. 09. 2016
16:30:00
SK Sokol Brozany
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
2 : 0
Více
6.Neděle
18. 09. 2016
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
SK Český Brod
A mužstvo
0 : 3
Více
5.Sobota
10. 09. 2016
10:15:00
SK Kladno
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
2 : 1
Více
4.Neděle
04. 09. 2016
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FC Nový Bor
A mužstvo
1 : 1
Více
3.Neděle
28. 08. 2016
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
Tělovýchovná jednota Sokol Libiš
A mužstvo
3 : 0
Více
2.Sobota
20. 08. 2016
14:00:00
Tatran Rakovník
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
1 : 2
Více
1.Neděle
14. 08. 2016
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
Mostecký fotbalový klub o.p.s.
A mužstvo
1 : 1
Více

B mužstvo

2016 | A1A - JAKO - Okresní přebor

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
26.Neděle
18. 06. 2017
17:00:00
SK Slaný
B mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
0 : 2
Více
25.Neděle
11. 06. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
FK Brandýsek
A mužstvo
3 : 0
Více
24.Sobota
03. 06. 2017
17:00:00
Tělovýchovná jednota Sokol Hrdlív
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
0 : 8
Více
23.Neděle
28. 05. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
Tělovýchovná jednotka SOKOL Běleč
A mužstvo
12 : 0
Více
22.Sobota
20. 05. 2017
10:15:00
SK Kamenné Žehrovice
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
1 : 3
Více
21.Neděle
14. 05. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
SK Kročehlavy
A mužstvo
3 : 0
Více
20.Neděle
07. 05. 2017
17:00:00
Tělovýchovná jednota Viktorie Černuc
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
2 : 2
Více
19.Neděle
30. 04. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
Sokol Lidice
A mužstvo
5 : 0
Více
18.Sobota
22. 04. 2017
17:00:00
SK Velké Přítočno
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
1 : 6
Více
17.Neděle
16. 04. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
SK Slovan Dubí
A mužstvo
8 : 0
Více
16.Sobota
08. 04. 2017
16:30:00
SK Družec
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
2 : 2
Více
15.Neděle
02. 04. 2017
16:30:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
AFK Tuchlovice
B mužstvo
5 : 1
Více
14.Neděle
26. 03. 2017
15:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
Baník Švermov
A mužstvo
7 : 0
Více
13.Středa
28. 09. 2016
16:30:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
SK Slaný
B mužstvo
1 : 1
Více
12.Sobota
12. 11. 2016
14:00:00
FK Brandýsek
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
1 : 4
Více
11.Neděle
06. 11. 2016
14:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
Tělovýchovná jednota Sokol Hrdlív
A mužstvo
6 : 1
Více
10.Sobota
29. 10. 2016
14:30:00
Tělovýchovná jednotka SOKOL Běleč
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
1 : 6
Více
9.Neděle
23. 10. 2016
15:30:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
SK Kamenné Žehrovice
A mužstvo
8 : 1
Více
8.Sobota
15. 10. 2016
16:00:00
SK Kročehlavy
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
0 : 6
Více
7.Neděle
09. 10. 2016
16:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
Tělovýchovná jednota Viktorie Černuc
A mužstvo
4 : 4
Více
6.Sobota
01. 10. 2016
16:30:00
Sokol Lidice
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
0 : 7
Více
5.Neděle
25. 09. 2016
16:30:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
SK Velké Přítočno
A mužstvo
4 : 0
Více
4.Sobota
17. 09. 2016
17:00:00
SK Slovan Dubí
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
5 : 5
Více
3.Neděle
11. 09. 2016
17:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
SK Družec
A mužstvo
4 : 1
Více
2.Neděle
04. 09. 2016
17:00:00
AFK Tuchlovice
B mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
3 : 3
Více
1.Sobota
27. 08. 2016
17:00:00
Baník Švermov
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
0 : 6
Více

Dorost U19 A

2016 | C2A - I.A třída dorostu skupina A

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
25.Sobota
06. 05. 2017
10:15:00
FC Slovan Velvary
Dorost
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
6 : 2
Více
23.Neděle
28. 05. 2017
10:15:00
Viktorie Nelahozves
Dorost A
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
5 : 1
Více
22.Neděle
21. 05. 2017
10:15:00
AFK Tuchlovice
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
2 : 4
Více
21.Sobota
13. 05. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
SK Zichovec
Dorost U19
4 : 1
Více
18.Sobota
22. 04. 2017
10:15:00
TJ Slovan Kladno, o.s.
Dorost
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
2 : 1
Více
16.Sobota
08. 04. 2017
10:15:00
FK Kněževes
Dorost
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
3 : 0
Více
15.Sobota
01. 04. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
SK Roztoky
Dorost
9 : 3
Více
14.Neděle
26. 03. 2017
10:15:00
SK Kročehlavy
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
0 : 4
Více
13.Neděle
20. 11. 2016
10:15:00
Sokol Dolany
Dorost
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
1 : 7
Více
12.Sobota
26. 11. 2016
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
FC Slovan Velvary
Dorost
2 : 6
Více
11.Neděle
06. 11. 2016
10:15:00
Baník Švermov
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
2 : 0
Více
10.Sobota
29. 10. 2016
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
Viktorie Nelahozves
Dorost A
6 : 1
Více
9.Sobota
22. 10. 2016
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
AFK Tuchlovice
Dorost U19
2 : 2
Více
8.Sobota
15. 10. 2016
10:15:00
SK Zichovec
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
4 : 2
Více
6.Neděle
02. 10. 2016
10:15:00
Tělovýchovná jednota Sokol Nové Strašecí
Dorost
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
3 : 3
Více
5.Sobota
24. 09. 2016
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
TJ Slovan Kladno, o.s.
Dorost
0 : 4
Více
3.Sobota
10. 09. 2016
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
FK Kněževes
Dorost
5 : 0
Více
2.Neděle
04. 09. 2016
10:15:00
SK Roztoky
Dorost
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
2 : 8
Více
1.Sobota
27. 08. 2016
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
SK Kročehlavy
Dorost U19
0 : 5
Více

Starší žáci U15

2016 | E2A - I.A třída žáků skupina A

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
23.Neděle
28. 05. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
FK PŠOVKA MĚLNÍK
Starší žáci
0 : 6
Více
22.Neděle
21. 05. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
FK Lety
Starší žáci
1 : 3
Více
20.Neděle
07. 05. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
FK Kralupy 1901
Starší žáci
3 : 8
Více
19.Neděle
30. 04. 2017
10:15:00
FK Slovan Kladno
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
1 : 5
Více
17.Středa
12. 04. 2017
17:00:00
SK Slaný
Starší žáci
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
5 : 0
Více
16.Neděle
09. 04. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
MFK Dobříš
Starší žáci
3 : 0
Více
15.Neděle
02. 04. 2017
10:00:00
SK Pavlíkov
Starší žáci
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
1 : 3
Více
14.Neděle
26. 03. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
SK Kročehlavy
Starší žáci
0 : 3
Více
13.Neděle
27. 11. 2016
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
SK Slavia Jesenice
Starší žáci
1 : 6
Více
12.Neděle
13. 11. 2016
11:00:00
FC Slovan Velvary
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
1 : 1
Více
11.Neděle
06. 11. 2016
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
SK Rakovník
starší žáci
1 : 5
Více
10.Neděle
30. 10. 2016
11:00:00
FK PŠOVKA MĚLNÍK
Starší žáci
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
10 : 0
Více
9.Sobota
22. 10. 2016
10:00:00
FK Lety
Starší žáci
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
5 : 1
Více
8.Neděle
16. 10. 2016
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
Fotbalový klub Králův Dvůr
Starší žáci
3 : 13
Více
7.Sobota
08. 10. 2016
10:00:00
FK Kralupy 1901
Starší žáci
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
9 : 1
Více
6.Neděle
02. 10. 2016
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
FK Slovan Kladno
Starší žáci U15
5 : 0
Více
5.Sobota
24. 09. 2016
10:00:00
FK RADOŠOVICE
Starší žáci
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
1 : 1
Více
4.Neděle
18. 09. 2016
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
SK Slaný
Starší žáci
1 : 3
Více
3.Sobota
10. 09. 2016
10:00:00
MFK Dobříš
Starší žáci
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
7 : 3
Více
2.Neděle
04. 09. 2016
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
SK Pavlíkov
Starší žáci
5 : 2
Více
1.Středa
07. 09. 2016
17:00:00
SK Kročehlavy
Starší žáci
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
4 : 1
Více

Mladší žáci U13

2016 | F2A - Okresní soutěž mladších žáků

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
23.Středa
24. 05. 2017
17:30:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
SK Zichovec
Mladší žáci
0 : 2
Více
22.Sobota
20. 05. 2017
17:00:00
Tělovýchovná jednota Sokol Neuměřice
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
1 : 7
Více
21.Středa
10. 05. 2017
17:30:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
Sokol Vraný
Mladší žáci
3 : 2
Více
20.Sobota
06. 05. 2017
10:15:00
Sportovní klub Kačice
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
0 : 6
Více
19.Středa
26. 04. 2017
17:30:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
Sportovní klub Stehelčeves, o.s.
Mladší žáci
7 : 1
Více
18.Čtvrtek
20. 04. 2017
17:00:00
AFK Tuchlovice
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
5 : 3
Více
17.Středa
12. 04. 2017
17:30:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
Tělovýchovná jednota Sokol Nové Strašecí
Mladší žáci
4 : 7
Více
16.Úterý
04. 04. 2017
17:00:00
Fotbalový klub Slavoj Kladno
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
3 : 1
Více
15.Středa
29. 03. 2017
17:30:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
TJ Baník Stochov
Mladší žáci
3 : 2
Více
14.Středa
22. 03. 2017
17:00:00
Tělovýchovná jednota sportovní klub Hřebec
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
0 : 2
Více
12.Středa
26. 10. 2016
16:30:00
TJ Sokol Smečno
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
2 : 1
Více
11.Středa
02. 11. 2016
15:30:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
Tělovýchovná jednota Viktorie Černuc
Mladší žáci
7 : 2
Více
10.Neděle
30. 10. 2016
11:00:00
SK Zichovec
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
2 : 3
Více
9.Středa
19. 10. 2016
16:30:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
Tělovýchovná jednota Sokol Neuměřice
Mladší žáci
3 : 2
Více
8.Sobota
15. 10. 2016
13:30:00
Sokol Vraný
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
2 : 3
Více
7.Středa
05. 10. 2016
17:00:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
Sportovní klub Kačice
Mladší žáci
3 : 0
Více
6.Pátek
30. 09. 2016
16:30:00
Sportovní klub Stehelčeves, o.s.
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
0 : 0
Více
5.Středa
21. 09. 2016
17:30:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
AFK Tuchlovice
Mladší žáci
0 : 6
Více
4.Neděle
18. 09. 2016
17:00:00
Tělovýchovná jednota Sokol Nové Strašecí
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
2 : 2
Více
3.Úterý
13. 09. 2016
17:30:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
Fotbalový klub Slavoj Kladno
Mladší žáci
1 : 2
Více
2.Středa
31. 08. 2016
17:30:00
TJ Baník Stochov
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
0 : 2
Více
1.Středa
28. 09. 2016
10:15:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
Tělovýchovná jednota sportovní klub Hřebec
Mladší žáci
2 : 6
Více

Starší přípravka

2016 | G2C - Okresní soutěž starších přípravek sk. "C"

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
15.Sobota
20. 05. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
SK Kamenné Žehrovice
Starší přípravka
15 : 2
Více
15.Sobota
20. 05. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
AFK Libčice
Starší přípravka
7 : 3
Více
14.Pondělí
08. 05. 2017
17:00:00
SK Vinařice
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
8 : 1
Více
14.Pondělí
08. 05. 2017
17:00:00
SK Kamenné Žehrovice
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
4 : 11
Více
13.Sobota
06. 05. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
SK Vinařice
Starší přípravka
9 : 2
Více
13.Sobota
06. 05. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
Sokol Jedomělice
Starší přípravka
21 : 2
Více
12.Středa
26. 04. 2017
17:00:00
Sokol Jedomělice
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
1 : 10
Více
12.Středa
26. 04. 2017
17:00:00
Sokol Zákolany
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
1 : 15
Více
11.Sobota
22. 04. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka
Sokol Zákolany
Starší přípravka
14 : 2
Více
11.Sobota
22. 04. 2017
10:00:00
AFK Libčice
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
4 : 5
Více
10.Pondělí
10. 04. 2017
17:00:00
Sokol Zákolany
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
5 : 14
Více
10.Pondělí
10. 04. 2017
17:00:00
SK Kamenné Žehrovice
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka
4 : 8
Více

Mladší přípravka

2016 | H2A - Okresní soutěž mladších přípravek sk. "A"

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
11.Pátek
21. 04. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
SK Buštěhrad
Mladší přípravka
5 : 4
Více
11.Pátek
21. 04. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
SK Slaný
Mladší přípravka "A"
5 : 2
Více
10.Úterý
11. 04. 2017
17:00:00
TJ Unhošť
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
3 : 3
Více
10.Úterý
11. 04. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
SK Buštěhrad
Mladší přípravka
9 : 5
Více
Fan Shop Sokol Hostouň