Áčko: venkovní zápas PÁ 17/11 od 13,30 FK BANÍK SOUŠ, Béčko NE 19/11 od 13,30 zápas přesunut na hřiště SK Aritmy. 

Výsledky

A mužstvo

2017 | A2B - Fortuna Divize B

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
15.Pátek
17. 11. 2017
13:30:00
FK Baník Souš
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
2 : 1
Více
14.Neděle
12. 11. 2017
14:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FK Meteor Praha VIII
A mužstvo
1 : 0
Více
13.Sobota
04. 11. 2017
14:00:00
FC Slovan Velvary
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
2 : 0
Více
12.Středa
08. 11. 2017
18:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FK SEKO Louny
A mužstvo
3 : 1
Více
11.Neděle
22. 10. 2017
15:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FK Neratovice - Byškovice
A mužstvo
3 : 0
Více
10.Sobota
14. 10. 2017
15:30:00
SK Český Brod
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
2 : 0
Více
9.Neděle
08. 10. 2017
16:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
SK Kladno
A mužstvo
1 : 3
Více
8.Sobota
30. 09. 2017
16:00:00
FC Nový Bor
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
0 : 4
Více
7.Neděle
24. 09. 2017
16:30:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
Sportovní sdružení Ostrá
A mužstvo
0 : 0
Více
6.Sobota
16. 09. 2017
10:15:00
Tatran Rakovník
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
0 : 2
Více
5.Neděle
10. 09. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
SK Hrobce
A mužstvo
3 : 1
Více
4.Sobota
02. 09. 2017
17:00:00
FK Arsenal Česká Lípa
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
0 : 5
Více
3.Neděle
27. 08. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
SK Úvaly
A mužstvo
2 : 0
Více
2.Sobota
19. 08. 2017
10:15:00
FC Chomutov
A mužstvo
Sokol Hostouň
A mužstvo
5 : 2
Více
1.Neděle
13. 08. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
A mužstvo
FK Motorlet Praha
A mužstvo
3 : 2
Více

B mužstvo

2017 | A3A - PRODIET I.B třída skupina A

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
13.Sobota
18. 11. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
Sokol Jedomělice
A mužstvo
2 : 1
Více
12.Sobota
11. 11. 2017
14:00:00
FC Čechie Velká Dobrá
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
1 : 0
Více
11.Neděle
05. 11. 2017
14:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
SK Doksy
A mužstvo
4 : 0
Více
9.Sobota
21. 10. 2017
15:30:00
SK Zlonice
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
0 : 4
Více
8.Neděle
15. 10. 2017
14:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
TJ Unhošť
A mužstvo
1 : 2
Více
7.Neděle
08. 10. 2017
10:30:00
SK Slaný
B mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
1 : 1
Více
6.Neděle
01. 10. 2017
16:30:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
SK Rakovník
B mužstvo
6 : 1
Více
5.Sobota
23. 09. 2017
16:30:00
Sparta Lužná
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
1 : 2
Více
4.Neděle
17. 09. 2017
16:30:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
Sokol Klobuky
A mužstvo
6 : 1
Více
3.Neděle
10. 09. 2017
17:00:00
Sokol Vraný
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
2 : 1
Více
2.Neděle
03. 09. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
B mužstvo
Sokol Mšec
A mužstvo
0 : 1
Více
1.Neděle
27. 08. 2017
14:30:00
Sokol Braškov
A mužstvo
Sokol Hostouň
B mužstvo
4 : 3
Více

Dorost U19 A

2017 | C2A - I.A třída dorostu skupina A

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
15.Sobota
18. 11. 2017
10:00:00
TJ Sokol Červený Újezd
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
6 : 1
Více
14.Sobota
11. 11. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
SK Rakovník
Dorost U19 B
7 : 2
Více
13.Neděle
05. 11. 2017
10:15:00
AFK Tuchlovice
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
2 : 2
Více
12.Sobota
28. 10. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
TJ Sokol Milín - Ligmet
Dorost U19
1 : 2
Více
11.Neděle
22. 10. 2017
10:15:00
SK Litavan Bohutín
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
4 : 1
Více
10.Sobota
14. 10. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
SK Jince 1921
Dorost U19
7 : 3
Více
9.Neděle
08. 10. 2017
10:15:00
FK Lety
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
1 : 0
Více
8.Sobota
30. 09. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
SK Zichovec
Dorost U19
5 : 1
Více
7.Sobota
23. 09. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
FK Slovan Kladno
Dorost U19
3 : 2
Více
6.Sobota
16. 09. 2017
14:00:00
AFK Loděnice
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
3 : 2
Více
5.Sobota
09. 09. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
SK Družec
Dorost U19
3 : 1
Více
4.Neděle
03. 09. 2017
10:15:00
Baník Švermov
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
3 : 1
Více
3.Sobota
26. 08. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
FK Mníšek pod Brdy
Dorost U19
4 : 0
Více
2.Čtvrtek
28. 09. 2017
10:15:00
Novoměstský Kladno
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
0 : 5
Více
1.Středa
30. 08. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 A
SK Kročehlavy
Dorost U19
9 : 2
Více

Dorost U19 B

2017 | C1A - JAKO - Okresní přebor dorostu

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
14.Neděle
29. 10. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 B
Dynamo Nelahozeves
Dorost U19
7 : 3
Více
13.Neděle
22. 10. 2017
10:15:00
TJ Sokol Smečno
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 B
6 : 0
Více
12.Neděle
15. 10. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 B
TJ Baník Stochov
Dorost U19
0 : 5
Více
7.Sobota
07. 10. 2017
11:00:00
Dynamo Nelahozeves
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 B
3 : 3
Více
6.Neděle
01. 10. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 B
TJ Sokol Smečno
Dorost U19
5 : 2
Více
5.Neděle
24. 09. 2017
10:15:00
TJ Baník Stochov
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 B
1 : 2
Více
4.Neděle
17. 09. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 B
Novoměstský Kladno
Dorost U19 B
4 : 0
Více
3.Sobota
09. 09. 2017
10:15:00
SK Lhota
Dorost U19
Sokol Hostouň
Dorost U19 B
2 : 4
Více
2.Neděle
03. 09. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 B
PTZ Nelahozeves
Dorost U19
1 : 3
Více
1.Neděle
27. 08. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Dorost U19 B
AFK Libčice
Dorost U19
5 : 3
Více

Starší žáci U15

2017 | E1A - JAKO - Okresní přebor starších žáků

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
9.Neděle
22. 10. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
SK Baník Libušín
Starší žáci U15
1 : 1
Více
7.Neděle
08. 10. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
SK Vinařice
Starší žáci U15
3 : 5
Více
6.Sobota
30. 09. 2017
10:30:00
TJ Unhošť
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
1 : 2
Více
5.Neděle
24. 09. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
FC Slovan Velvary
Starší žáci U15
3 : 1
Více
4.Neděle
17. 09. 2017
13:30:00
SK Stehelčeves
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
4 : 9
Více
3.Neděle
10. 09. 2017
10:00:00
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
AFK Tuchlovice
Starší žáci U15
1 : 1
Více
2.Sobota
02. 09. 2017
09:00:00
SK Doksy
Starší žáci U15
Sokol Hostouň
Starší žáci U15
6 : 1
Více

Mladší žáci U13

2017 | F1A - Okresní přebor mladších žáků

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
11.Sobota
04. 11. 2017
13:30:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
TJ Slovan Kladno, o.s.
Mladší žáci
0 : 0
Více
10.Pátek
27. 10. 2017
17:00:00
Tělovýchovná jednota Slavoj Zvoleněves
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
3 : 8
Více
9.Sobota
21. 10. 2017
13:30:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
SK Slaný
Mladší žáci
0 : 1
Více
8.Neděle
15. 10. 2017
09:00:00
FC Slovan Velvary
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
2 : 1
Více
7.Sobota
07. 10. 2017
13:30:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
SK Kročehlavy
Mladší žáci
4 : 1
Více
6.Neděle
01. 10. 2017
09:00:00
SK Lhota
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
4 : 5
Více
4.Středa
13. 09. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
SK Zlonice
Mladší žáci
2 : 3
Více
3.Sobota
09. 09. 2017
10:30:00
Tělovýchovná jednota Sokol Hrdlív
Mladší žáci
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
4 : 3
Více
2.Středa
30. 08. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
Mladší žáci U13
Tělovýchovná jednota sportovní klub Hřebec
Mladší žáci
3 : 0
Více

Starší přípravka A

2017 | G2A - Okresní soutěž starších přípravek sk. A

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
6.Sobota
07. 10. 2017
09:30:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka A
FK Slovan Kladno
Starší přípravka
4 : 8
Více
6.Sobota
07. 10. 2017
09:30:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka A
SK Baník Libušín
Starší přípravka
14 : 1
Více
5.Neděle
01. 10. 2017
15:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka A
Fotbalový klub Slavoj Kladno
Starší přípravka
8 : 1
Více
5.Neděle
01. 10. 2017
15:00:00
Baník Švermov
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka A
3 : 4
Více
4.Pátek
22. 09. 2017
17:00:00
Fotbalový klub Slavoj Kladno
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka A
1 : 12
Více
4.Pátek
22. 09. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka A
SK Baník Libušín
Starší přípravka
9 : 1
Více
3.Sobota
16. 09. 2017
09:30:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka A
SK Kročehlavy
Starší přípravka
7 : 1
Více
3.Sobota
16. 09. 2017
09:30:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka A
Baník Švermov
Starší přípravka
9 : 2
Více
2.Pátek
08. 09. 2017
17:00:00
SK Baník Libušín
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka A
1 : 12
Více
2.Pátek
08. 09. 2017
17:00:00
Baník Švermov
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka A
8 : 2
Více
1.Neděle
03. 09. 2017
14:00:00
SK Kročehlavy
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka A
4 : 9
Více
1.Neděle
03. 09. 2017
17:00:00
SK Baník Libušín
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka A
2 : 10
Více

Starší přípravka B

2017 | G2A - Okresní soutěž starších přípravek sk. C

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
6.Sobota
07. 10. 2017
11:30:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka B
Sportovní klub Pchery
Starší přípravka
4 : 3
Více
6.Sobota
07. 10. 2017
11:30:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka B
SK Vinařice
Starší přípravka
3 : 2
Více
5.Sobota
30. 09. 2017
10:15:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka B
FK Brandýsek
Starší přípravka
7 : 2
Více
5.Sobota
30. 09. 2017
10:15:00
SK Stehelčeves
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka B
8 : 9
Více
4.Pátek
22. 09. 2017
17:00:00
FK Brandýsek
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka B
12 : 4
Více
4.Pátek
22. 09. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka B
Sportovní klub Pchery
Starší přípravka
2 : 9
Více
3.Sobota
16. 09. 2017
11:30:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka B
SK Buštěhrad
Starší přípravka
13 : 5
Více
3.Sobota
16. 09. 2017
11:30:00
Sokol Hostouň
Starší přípravka B
SK Stehelčeves
Starší přípravka
11 : 1
Více
2.Sobota
09. 09. 2017
10:00:00
Sportovní klub Pchery
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka B
3 : 8
Více
2.Sobota
09. 09. 2017
10:00:00
SK Stehelčeves
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka B
4 : 7
Více
1.Pátek
01. 09. 2017
17:00:00
SK Buštěhrad
Starší přípravka
Sokol Hostouň
Starší přípravka B
2 : 5
Více

Mladší přípravka

2017 | H2B - Okresní soutěž mladších přípravek sk.B

KoloDatum a časDomácíHostéVýsledek
3.Pondělí
11. 09. 2017
17:00:00
SK Buštěhrad
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
1 : 11
Více
3.Pondělí
11. 09. 2017
17:00:00
Tělovýchovná jednota sportovní klub Hřebec
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
7 : 4
Více
2.Pátek
08. 09. 2017
17:00:00
Sokol Braškov
Mladší přípravka
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
5 : 4
Více
2.Pátek
08. 09. 2017
17:00:00
Sokol Hostouň
Mladší přípravka
Tělovýchovná jednota sportovní klub Hřebec
Mladší přípravka
2 : 8
Více
Fan Shop Sokol Hostouň