VK: Gólovka Honzy Jirase. S Ostrou zažije Hostouň ostřejší fotbal

Nejslavnější hostouňský rodák fotbalista Jan Jiras opět nechyběl na divizním utkání svého Sokola. Ten včera přivezl tři body z Rakovníka (2:0).

Naštěstí jsme v poslední minutě dali druhý gól. Náš výkon v druhém poločase byl hodně rozpačitý a zbytečně jsme se strachovali o body, které jsme si za výkon v úvodní půli zasloužili. V té jsme byli jednoznačně lepším týmem. Líbila se mi hra naší obrany a v ní nejvíc Krndžija. Trapp, který hrál první zápas za Hostouň, se na postu stopera uvedl velmi dobře, ale když se posunul v druhém poločase do zálohy, už tak výrazný nebyl. Po změně stran jsme v záloze neudrželi balon a sami jsme se dostávali pod tlak.

S takovým výkonem příští neděli proti Ostré neuspějeme. Osobně čekám ostrý fotbal bez odhadu, jak by mohl znít konečný výsledek. Koneckonců Ostrou pro Hostouň začíná série zápasů pravdy.