VK: DNES JE V HOSTOUNI VELKÝ NÁBOR

Divizní tým Hostouně dnes odpoledne pořádá velký nábor hráčů do svých mládežnických týmů. Akci povedou hvězdy prvního týmu a dětem se přímo na trávníku bude věnovat také legendární český fotbalista Horst Siegl.

Hostouňský klub, který před rokem postoupil do divize a účast v ní potvrdil i pro příští ročník, již delší dobu registruje zvýšený zájem rodičů a jejich dětí o fotbal. "I díky tomu jsme mohli vybudovat mládežnickou základnu 150 dětí, která má sedm mužstev od přípravek až po dorosty. Zaručujeme kvalitní tréninkovou práci s mládeží a samozřejmě odbornost trenérů," říká předseda klubu Jiří Hondl.

V tomto roce přišlo k mužstvům Sokola šest nových trenérů s vysokou kvalitou a odpovídajícím trenérským vzděláním. Děti mají v Hostouni perspektivu fotbalového růstu v klubu s nadějí, že si jednou v zelenobílých barvách zahrají třeba divizi.  "Takže se nestane, že by například klučina šel u nás do mladších žáků a později musel jít jinam, protože by ve svém klubu neměl kam růst. U nás může každý fotbalově růst, zlepšovat se, a pokud je dostatečně ambiciózní, tak i přestoupit třeba do některého z větších klubů s ligovým zázemím. Pro mě je ohromným překvapením naše minipřípravka, která má po roce svého fungování přes padesát malých fotbalistů," dodává Jiří Hondl.

Akce na hostouňském hřišti startuje v pět hodin odpoledne.