U15 | NA ÚVOD PŘÍPRAVY JSME NARAZILI NA PSÁRY

Tým U15 zajájil přípravu na sezónu 2020/21 pod vedením hlavního trenéra Jaromíra Boháče a trenéra Dana Kratochvíla. Po zhruba 2 týdenním tréninku došlo v neděli 31. 5. 2020 na přátelské utkání s Rapidem Psáry. S tímto sympatickým týmem jsme na podzim sehráli na jejich půdě krásné a vítězné utkání, ještě za kategorii U13.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po dvou pohledných kombinacích jsme vedli 2:0. Soupeř brzy snížil na 1:2. Dvoubrankové vedení jsme si vráltili po pěkné akci mladší enklávy 2008, kdy jsme vybojovali míč na naší polovině, dokázali skvěle načasovat přihávku na nabíhajícího útočníka a ten se dokázal doslova prodrat k zakončení a ukázkově přehodil brankáře Psár. To ale bohužel bylo brankově vše. Z týmu postupně po zranění odešli dva starší hráči (včetně brankáře, čili museli jsme alternovat) a ostatním viditelně začaly ubývat síly. Soupeř využil mírné převahy i věkové výhody (více hráčů 2006) a utkání hrané na 3x 25 minut skončilo 3:7 v náš neprospěch.

Hodnocení trenéra Jaromíra Boháče: Dobry vecer. Posilam hodnoceni naseho prvniho zapasu 10+1. Bohuzel mame po dnesku 2 zranene hrace. Jirku a Marka. Marek je v nemocnici s zlomenou rukou a Jirka s kolenem. Dokud jsme meli dostatek sil, tak byl zapas vyrovnany a nasi oba utocnici se prosadili. Postupem casu jsme prestali behat, kombinovat a prisli i fatalni ztraty micu. Souperovi hraci meli hodne prostoru a vyhravalu casto osobni souboje. S pribyvajicim casem jsme se zhorsili i v individualni technice. Souper byl silnejsi v soubojich a casto nas predevsim v zalozni rade prehraval. Hracum jsem pripominky rekl a je dulezite, aby si chyby uvedomili a poucili se. Byl to prvni zapas. Tak zitra potrenujeme herni situace a ve stredu od 18.15 si zahrajeme v Unhosti dalsi zapas. Sraz v 17.15. Hezka fotka Marka. Jen pro muzstvo a pro nej trochu smutna. Brzke uzdraveni. JB

Text, foto: Bohumil Kučera