17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

A tým | VK: Za Hostouní přijela druhá liga

Hostouňští sokolové přivítali na úvod sezonní přípravy druholigové Táborsko a prohráli 0:5.

Foto: Lukáš Horníček

Na hřišti v Kněževsi sehráli Hostouňští s kvalitním protivníkem vyrovnanou partii pouze první poločas. Ve druhém se projevilo střídání v řadách sokolů. Uchazeči o nominaci do základní sestavy třetiligového týmu dostali od Jihočechů lekci z produktivity. „S prvním poločasem jsem velmi spokojený. Z naší strany to byl perfektní výkon. Máme se z čeho odpíchnout,“ konstatoval trenér Dominik Rodinger. Příští sobotu jedou sokolové do Velvar (16. 7., 11:00).

Sokol Hostouň vs. FC MAS Táborsko 0:5 (0:1)

Branky: 40. a 69. Mach, 71. Sy Babacar, 80. Liepa, 85. Šplíchal

Sestava – Sokol (1. poločas): Pančev – Shkyria, Kosík, Štětka, Zahranychnyy – Hucek, Kubáň, Houdek – Miker, Vlasák, Paulizzi

Sestava – Sokol (2. poločas): Vitásek – Sadyk, Štětka (80. Khatskevich), Charvát, Zahranychnyy (60. Neruda) –Januška, Hucek, Kubáň (60. Lička) – Štěpánek, Novák, Zastavnyi