4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

A tým | Spanilá jízda pokračuje. Hostouňští vyloupili Plzeň

Vítězná série Sokola Hostouň v České fotbalové lize se nezastavila ani v 7. kole. Hostouňské přitom čekala překážka z kategorie nejtěžších – rezerva plzeňské Viktorky. Tu nakonec Sokol udolal po skvělém finiši za přispění branek Pavi Juniora, Etemikeho a Křenka 3:2.

Sokol Hostouň přitom přijížděl na půdu Viktorie Plzeň v roli outsidera. Za pravdu papírovým předpokladům dal zkraje utkání plzeňský Martin Doubek. Hostouňští vyrovnali krátce po přestávce díky skvostně zahranému přímému kopu Pavi Juniora. Radost z vyrovnání vydržela hráčům Sokola pouze do 53. minuty, kdy poslal Západočechy zpět do vedení kladenský odchovanec Adam Vrba. Závěr utkání už však patřil prvnímu celku tabulky z Hostouně a ve strhujícím finiši nejenže vyrovnal, ale v posledních minutách strhl po brance Tomáše Křenka vítězství na svou stranu.

FC Viktoria Plzeň B vs. Sokol Hostouň 2:3 (1:0)

Sestava – Sokol: Pančev - Kosík (46. Bízek), Křenek, Mládek, Charvát, Pavi Junior (62. Neruda), Klimenda (62. Zahranychnyy), Fotr A. (69. Paulizzi), Etemike, Novák, De Siqueira (82. Fotr O.)

Branky: 10. Doubek, 53. Vrba (p.) - 48. Pavi Junior, 66. Etemike, 90. Křenek

Žluté karty: Nováček, Hašek - Zahranychnyy, Charvát

Utkání pohledem trenéra Dominika Rodingera (pro KD)

„Trefit se takhle na konci je i o štěstí, ale závěr zápasu jsme skutečně ovládali a hráli výborně, takže jsme tomu šli naproti. Je úžasné, jak to tým zvládá a jak drží vítěznou sérii, i když do něj naskakují noví a noví hráči po zranění. Dneska Junior Pavi, který dal úchvatný gól, Andy Zahranychnyy a vlastně zase i Vašek Bízek, který musel jít v půli na hřiště. Bohužel místo Kosy (Lukáše Kosíka), který svoje zranění kolena obrečel.“