4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

A tým | Sokol padl doma s Duklou. Jediným střelcem zelenobílých byl brankář Pančev

Utkání 27. kola České fotbalové ligy skupiny A mezi Sokolem Hostouň a rezervou Dukly Praha skončilo jasným vítězstvím Pražanů 5:1.

Do zápasu při tom vykročili lépe Hostouňští, když si zkraje střetnutí vypracovali územní převahu a následně gólem přes celé hřiště otevřel skóre brankář Viktor Pančev. Brzká branka Sokola však paradoxně nakopla spíše hráče Dukly, kteří do poločasu výsledek utkání čtyřmi brankami otočili. Po gólovém prvním poločase se po přestávce prosadil pouze hostující Jelínek a definitivně stvrdil debakl hostouňského celku.

Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B 1:5 (1:4)

Sestava – Sokol: Pančev - Bízek, Zahranychnyy, Krunert, Januška (75. De Siqueira), Vlasák (82. Šmerda), Štětka, Fotr O. (46. Miker), Novák F. (58. Pavi Junior), Habovda (46. Matějíček), Hucek

Branky: 9. Pančev - 19. Douděra, 32. a 38. Hodek, 45.+1 Hudec, 48. Jelínek

Žluté karty: Novák F. - Jelínek

Utkání pohledem trenéra Dominika Rodingera

Nerad bych degradoval naše poslední skvělé zápasy dnešním selháním, ale asi musím. Nepředvedli jsme nic! Soupeř měl na každém postu lepšího hráče, což je obrovské zklamání. Musíme si dobře zanalyzovat tréninkový proces, zápasovou přípravu a potom samotný průběh zápasu. Dukla nás překvapila zakládáním útoku, které pro ni nebyly úplně typické a my si s tím neuměli poradit. Dostáváme mraky branek, naopak svoje šance neproměňujeme. Opět jsme ale selhali po individuálních chybách, které dnes soupeř trestal jednu za druhou. Je také vidět, že ne všichni kluci dokáží odehrát víc jak dvě tři utkání po sobě nadstandardně. Vždy dostaneme potom facku, stejně jako doma s Motorletem či dnes. Musím se omluvit všem, kteří dnes přišli na náš fotbal. Stydím se a je mi to velmi líto. Máme poslední tři kola, které nám můžou pomoct k tomu, abychom mohli říct, že sezóna byla nakonec úspěšná.