4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

A tým | Sokol opět nezaváhal a dál vede třetí ligu

Ani v 6. kole České fotbalové ligy neztratili hráči Sokola žádný bod. V nedělním utkání porazili ambiciózní celek z Plzeňska FK Robstav 1:0 a nadále drží v čele tabulky ČFL skupiny A tříbodový náskok na rezervu Slavie Praha.

Právě mužstvo sešívaných tým Robstavu v minulém kole porazil vysoko 4:0 a napomohl Hostouňským pražský celek přeskočit v tabulce. S choutky na body přijel západočeský tým i na Kladensko. Hráči Sokola však nedovolili svému soupeři vstřelit jedinou branku, naopak se dokázali sami jednou prosadit a připsat si tak šesté vítezství ze šestého utkání.

Sokol Hostouň vs. FK Robstav 1:0 (0:0)

Sestava – Sokol: Pančev - Bízek, Křenek, Mládek, Charvát, Fotr A. (83. Pavi Junior), Etemike, Novák, De Siqueira (73. Fotr O.), Hucek, Neruda (78. Klimenda)

Branky: 58. Křenek

Žluté karty: Křenek, Novák - Petr, Štursa

Červená karta: Chocholoušek (Robstav) /84./

První poločas byl z naší strany velmi dobrý. Soupeř nic neměl, my hledali možnosti, jak se dostat do šancí. Přeštice mají velmi silný tým, dobře poskládaný a plný zkušených hráčů. Apelovali jsme ale na to, že nemají rádi, když hrají bez míče. To se nám potvrdilo a o poločase jsme na to znova upozornili, ať jsme extrémně trpěliví.

Ve druhém poločase se nám podařilo vstřelit branku po signálu, který jsme si nakreslili o přestávce a vyšlo nám z toho dát branku. Vzadu kluci odvedli neskutečnou práci… Kolik míčů dostali ven z vápna? Deset, dvacet? Skvělý výkon! Odměnou je další vítězství.

Máme další týden, kdy si můžeme užívat první místo v tabulce a nabrat další síly na asi nejtěžší prověrku v Plzni. Jsem zvědavý kolik hráčů z Áčka půjde pomoct. I to ukáže, jak nás soupeři berou vážně. Cítíme, že už jsme ostatním trnem v oku a každý nás už chce sundat :). Děkujeme fanouškům za podporu, moc si toho vážíme!