A tým | Napínavé utkání s Baníkem nemělo vítěze

Dnešní utkání Sokola s mosteckým třetiligovým klubem nemělo vítěze. Na brzkou branku hostouňského středopolaře Křenka, odpověděl o pár minut později hostující Jacobovic. Střetnutí, hrané za vytrvalého sněžení, dalšího střelce nenašlo. Kluby se tak rozešly po nerozhodném stavu 1:1.

Foto: sokol-hostoun.cz

Sokol Hostouň vs. FK Baník Most - Souš 1:1 (1:1)

Branky: 7. Křenek - 17. Jacobovici

Sestava: Saladiak - Venancio, Bízek (46. Charvát), Rampa, Paulizzi, Křenek, Januška (46. Fotr A.), Štětka, Kostka, Etemike (46. Fotr O.), Hucek

Další přípravné utkání odehrajeme v rámci soustředění na Moravě proti rezervě Slovácka. Naším soupeřem bude rezerva Slovácka. Zápas odehrajeme na hřišti soupeře v Kunovicích s časem výkopu ve 12:00 hodin.

Autor: Lukáš Horníček