4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

A tým | Hostouňští vyhráli v Králově Dvoře a posunuli se do čela tabulky

Hostouňští pokračují na vítězné vlně. V předehrávce třetího kola České fotbalové ligy zdolali na hřišti v Králově Dvoře Cábelíky 2:0 a minimálně do dnešního poledne jim bude patřit první místo v tabulce. Za Sokol se ve druhém poločase prosadil Diego De Siqueira a David Klimenda.

FK Králův Dvůr vs. Sokol Hostouň 0:2 (0:0)

Sestava – Sokol: Pančev - Kosík, Křenek, Mládek, Charvát (85. Bízek), Januška (75. Freisinger), Fotr A. (64. Etemike), Novák, De Siqueira (64. Paulizzi), Hucek, Neruda (64. Klimenda)

Branky: 61. De Siqueira, 82. Klimenda

Žluté karty: Rudavskyi - Neruda, Novák, Kosík

Přijeli jsme do Králováku s pokorou. Víme, že se domácí trápí s velkou marodkou, ale o to více jsme hráčům zdůraznili, že to nebude lehké utkání. Na hřišti jsme dominovali, první poločas byl jen o nás, ale nedali jsme šance.

Druhý poločas jsme začali špatně, tak měl soupeř, myslím, nějaký roh a centry dovnitř, kde kralovali naši stopeři. Rozhodla ale naše kvalita, trpělivě jsme čekali na šanci a stejně jako s Admirou ji využili. Trefil se konec Diego, kterému to může velmi pomoct a o druhý gól se opět postarali střídající hráči. Osobně mám velkou radost, že se prosadil Klímič, který zakončil krásnou akci přesně jako jsme to dělali na tréninku.

Máme devět bodů, je pátek večer a jsme první v tabulce. Žijeme si teď takový malý sen a půjdeme si to užít, než se zase vrhneme zpět do práce. Skláním veškerý respekt před kluky, že v takto náročném období uhráli tolik bodů a dali mi k narozeninám ten nejhezčí dárek. Jsou skvělý a moc jim za to děkuji. Jdeme si to užít :)