4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

A tým | Hostouňští vedení neudrželi. Výhru bralo Slané

Sokol ve druhém přípravném utkání proti SK Slaný protočil dvě jedenáctky. První parta v úvodní části hry šla do vedení zásluhou gólu Janušky z přímáku. O něj Hostouňští přišli krátce po přestávce po úspěšně zahrané penaltě Doláka a následném sólu Novotného. Na těsné porážce 1:2 nic nezměnil ani závěrečný tlak hráčů v zelenobílém.

SK Slaný vs. Sokol Hostouň 2:1 (0:1)

Branky: 49. Dolák (p.), 56. Novotný - 19. Januška

Sestava – 1. poločas: Pančev – Neruda, Křenek, Bízek, Mládek – Hucek, Januška, Drda – Kostka, Fotr O., Fotr A.

Sestava – 2. poločas: Kolodziej – Pavi Junior (50. Mládek), Makarčuk, Charvát, Zahranychnyy – Stojanovski, Januška (60. Freisinger), Hucek (60. Křenek) – De Siqueira, Etemike, Šmerda

Poslední přípravné utkání, před startem soutěžního ročníku 2023/24, odehrajeme v sobotu dopoledne v Hostouni. Čas výkopu byl domluven na 10:15.

Autor: Lukáš Horníček