A tým | Hostouňští v generálce na jaro remizovali se Slaným

V posledním utkání před startem odvetné části sezony Hostouňští remizovali s divizním Slaným 1:1. Úvodní branku vstřelil v prvním poločase slánský útočník Nádeníček. Hráči Sokola, i po několika velkých šancích, stačili pouze zremizovat utkání zásluhou Adama Fotra.

Sokol Hostouň vs. SK Slaný 1:1 (0:1)

Branky: 69. Fotr A. - 9. Nádeníček

Sestava: Pančev - Bízek, Paulizzi (68. Kostka), Křenek, Venancio, Charvát (46. Rampa), Freisinger, Januška, Klimenda (79. Gerža H.), Graham (68. Fotr A.), Hucek

V první řadě chci pochválit pana trenéra Veselého za jeho odvedenou práci ve Slaném. Je vidět, že co dělají, tak se jim odráží ve hře, viz jejich první branka. Koukal jsem na pár jejich tréninků a bylo to jak vystřižené z nich, takže je potřeba pochválit a držím palce do skvěle rozjetého jara.

My naopak inkasovali z mého pohledu lacinou branku, opět z naší levé strany a centru, kdy jsme na zadní tyči nepohlídali Nádeníčka. Vůbec nám nefungovala středová řada, kluci musí zabrat a taky jsem jim to o poločase dal dost jasně najevo. Druhá půlka byla naopak z těch nejlepších v přípravě. Dominance od první do poslední minuty, konečně se nám podařilo vstřelit branku a v poslední minutě měli na noze vítězství, ale špatně jsme to vyřešili. Koncovka nás trápí. Máme ještě týden a jdeme do boje.

Příští víkend Hostouňští odstartují jarní část sezony na půdě rezervy českobudějovického Dynama. Utkání je naplánováno na sobotu 2. března s časem výkopu v 10:30 hodin.