A tým | Hostouň vrátila Chomutovu podzimní porážku

Hráči Hostouně dnes nastoupili k domácímu zápasu proti Chomutovu, který má na svědomí nejvyšší porážku Sokola v sezóně (2:5).

A s odplatou za podzimní zápas domácí příliš neotáleli. Již po pár vteřinách hry otevřel skóre Gajecký. V dalších minutách hostouňští hráči sice neproměnili několik slibných příležitostí, ale zásluhou branek Hájka a Kulhavého ze závěru poločasu, se nakonec šlo do kabin za tříbrankového vedení. A když krátce po přestávce zvýšil na 4:0 druhou brankou v utkání Hájek, o dělbě bodů bylo definitivně rozhodnuto. V 67. minutě sice viděl, po několika minutách na hřišti, červenou kartu Dukát, ale Chomutov dokázal v přesilovce skóre jen kosmeticky poupravit na konečných 4:1.

Sokol Hostouň vs. FC Chomutov 4:1 (3:0)

Sestava: Kudrna - Krndžija (80. Viduna), Dunderović, Trapp, Charvát - Kabele, Marek, Kulhavý, Patarocha (63. Dukát) - Gajecký (46. Motlík), Hájek (63. Linc) | Kadlec, Hanuščík

Branky: 1. Gajecký, 39. a 53. Hájek, 43. Kulhavý

Žluté karty: Krndžija

Červené karty: Dukát

Rozhodčí: Dujsík Jiří - Drábek Drahoslav, Lafek David