4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

A tým | Hostouň v poháru končí. Stopku ji vystavila Dukla

Hostouňští ani napodruhé nedokázali vyzrát na druholigovou Duklu Praha a svoji pohárovou pouť končí již v 1. kole. Svěřenci Petra Rady rozhodli o svém postupu třemi brankami v úvodním poločase. V závěru utkání korigoval výsledek na konečných 1:4 kapitán Sokola Lukáš Kosík.

Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha 1:4 (0:3)

Sestava – Sokol: Pančev - Kosík, Křenek (59. Freisinger), Mládek, Charvát, Januška (70. Fotr O.), Kostka (46. Fotr A.), Etemike (46. De Siqueira), Novák, Hucek, Neruda (59. Klimenda)

Branky: 81. Kosík - 20. Červenka, 38. Škoda, 45. Douděra, 53. Kozel

Žluté karty: Januška, Novák, Kosík, Hucek - Peterka

Finální fáze nám ale úplně nevyšla. Kvalita soupeře byla jasně vidět, hlavně ve finální fázi. Ukázali nám, že rozdíl mezi námi a nimi je větší. Jsem hlavně rád, že jsme dali branku, protože jsem klukům o poločase říkal, že bych chtěl, abychom nějakou vstřelili. Takový zápas je pro naše hráče velkou školou. Vidíme konfrontaci s hráči z vyšší soutěže a teoreticky vidíme i to, kdo by na vyšší fotbal měl a kdo ne. Nemyslím si, že bychom propadli. Rozhoduje ale finální fáze, kde u nás není taková kvalita jako u soupeře.