A tým | Hostouň přišla o vítězství nad Duklou v závěru utkání

V posledním utkání před letní přestávkou podlehli Hostouňští rezervě Dukly 2:3, když o vedení přišli v samém závěru. Za Sokol se zapsali mezi střelce Hájek a Brandl.

Úvodní minuty zápasu patřili Pražanům, kteří na hřišti jasně dominovali a hráčům Sokola příliš balón nepůjčovali. Jejich převaha vedla k otevření skóre v 16. minutě brankou Kubeše. Po inkasované brance se zelenobílí přeci jen dostali do hry a postupem času i převzali otěže nad prvním poločasem. Z několika nadějných příležitostí však vytěžili „pouze“ vyrovnání. Ve 33. minutě poslal do šestnáctky přesný centr Kabele a Hájek hlavičkou srovnal stav utkání.

Do druhého poločasu naskočila šestice nových hráčů, včetně navrátilce z rakouského třetiligového Bischofshofenu Kamila Kulhavého. A právě po jeho rozehrávce rohového kopu v 50. minutě byli Hostouňští blízko druhé brance. Krásná střela z voleje Radlera bohužel pouze rozezvučila brankovou konstrukci. Zelenobílí si museli počkat na vedoucí branku do 60. minuty. Zblokovaná střela Brejchy se dostala k osamocenému Brandlovi, který neměl problém míč uklidit do prázdné branky. Radost vydržela Hostouňským do 82. minuty, kdy soupeř nejprve vyrovnal z pokutového kopu a následně využil chybné rozehrávky obrany Sokola ke vstřelení vítězné branky.

Hráče Hostouně teď čeká bezmála měsíční letní přestávky. Do přípravy nastoupí 13. 7. 2020. První přípravný zápas před novou sezonou sehrají na domácím hřišti proti Sokolu Brozany v sobotu 18. 7. 2020 (10:30).

Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B 2:3 (1:1)

Sestava - Hostouň: Soukup P. - Zahranychnyy, Konejl, Křižka (46. Krupička), Charvát - Kabele (46. Radler), Soukup O. (46. Brejcha), Marek (46. Kulhavý), Lohyoda - Hájek (46. Brandl), Smékal (46. Vegricht)

Branky: 33. Hájek, 60. Brandl - 16. Kubeš, 82. Azilinon (p.), 89. Hodek

Autor: Lukáš Horníček | Foto: Zuzana Šůsová