4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

A tým | Domácí prostředí body nepřineslo. Motorlet rozhodl o vítězství v první půli

Fotbalisté Sokola Hostouň čekají již měsíc na tříbodový zisk. V nedělním utkání proti Motorletu Praha jim nepřinesl štěstí ani návrat na domácí trávník v Hostouni.

Pražané rozhodli o svém vítězství mezi dvacátou a třicátou minutou, kdy se nejprve prosadil bývalý reprezentant Slovenska Miroslav Stoch, na konečných 0:2 upravil Michal Vaněk. Černou desetiminutovku Sokola započalo zranění a nucené střídání kapitána Lukáše Kosíka.

Druhý poločas se proměnil v dobývání brány jinonického výběru. Většina útoků však končila na dobře organizované obraně hostů či dobře chytajícím odchovanci Sparty Kotkovi. Ke snížení nevedlo ani několik nadějných střeleckých pokusů Janušky a Vlasáka, a ani velká šance po hlavičce Bízka.

Hostouňští sice i nadále drží šestou pozici v třetiligové tabulce, za sebou má však početnou skupinu pronásledovatelů včele právě s Motorletem, jenž má jednobodové manko a zápas k dobru. V příštím kole Hostouňští zajíždí do Králova Dvora. Utkání s dalším pronásledovatelem je naplánováno na sobotu 22. dubna v 10:30.

Sokol Hostouň vs. FK Motorlet Praha 0:2 (0:2)

Sestava – Sokol: Vitásek - Zahranychnyy (66. Matějíček), Kosík (19. Bízek), Charvát (66. Fotr A.), Januška, Vlasák, Štětka, Novák D. (46. Krunert), Fotr O., Habovda (66. Neruda), Hucek

Branky: 21. Stoch, 30. Vaněk

Žluté karty: Hucek - Frizoni