SOKOL HOSTOUŇ SLAVÍ VÝROČÍ

SOKOL HOSTOUŇ ZVE NA OSLAVY

Ve dnech 23. A 24.6. 2017 proběhnou v Hostouni oslavy 90 let od založení fotbalového klubu a 110 od založení místního Sokola.

Celá akce začne v pátek 23.6. v 17:00, kdy se otevře Kulturní dům v Hostouni, kde bude připravena výstava historických fotografií. Ve 20.00 pak na stejném místě začne hudební skupina Šlapeto své vystoupení.

V sobotu bude o zábavu postaráno celý den. Dopoledne se uskuteční 3. Ročník Memoriálu Jirky Kukelky, kterého se kromě místního týmu zúčastní mužstva Lokomotivy Hostouň (Hostouň u Domažlic), Hřebče a Jenče. Tento turnaj bude trvat od 8:00 do 13:00. Ve 13:30 na něj naváže tradiční turnaj mladších přípravek nazvaný Hostouň Children Cup. Kromě našich nejmladších nadějí zde budou hrát spřízněné kvalitní celky SK Kladno, Unhošť a Dobřichovice.

Fotbalový program bude završen utkáním mezi internacionály Hostouně proti Sigi týmu – tedy fotbalovému výběru Horsta Siegla, který již v zimě navštívil Korunovační ples našeho klubu a nedávno se zúčastnil náboru nových dětí. Mezi jeho spoluhráči uvidíte známé osobnosti jako jsou Honza Berger, Tomáš Skuhravý, Petr Rada, Rudy Skácel nebo Ruda Otepka). Zápas začíná v 17:30.

Ve 20:00 odstartuje hudební zábava pod širým nebem, ke které si návštěvníci akce budou moct dopřát nápoje a pochutiny připravené v místním občerstvení. Oficiální program završí ve 22:00 ohňostroj.

V průběhu celé soboty budou k dispozici také zábavné atrakce pro děti. Jednodenní vstupné je v pátek i v sobotu 100 Kč.