28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

Rakovnické stříbrné repete starší přípravky - 18. 11. 2017

Další turnaj odehrál tým naší starší přípravky v rakovnické sportovní hale v sobotu 18. listopadu 2017.

Asi by bylo zajímavé vědět kolik turnajů a zápasů frekventovaná a oblíbená hala z roku 1981 hostila.

Turnaje se kromě Sokola Hostouň zúčastnily týmy:

Sdružení Dobrá/Družec, Baník Sokolov, FK Kněževes, SKP Rakovník, TJ Krásný dvůr, FK Seko Louny.

Jelikož se odhlásil Hrdlív, bylo rozhodnuto hrát systémem "každý s každým",  na čas 12 minut (poslední minuta na čistý čas, což je určitě výborný nápad a zamezí to záměrnému zdržování týmu, který zrovna vede ...).

Naši hráči střídavě pod vedením Davida Šípa a Jaromíra Boháče prohráli jediný duel,  a to se sdružením Dobrá/Družec, což byl tým, jenž o jediný bod předstihl Sokoly a celý turnaj vyhrál.

Mimořádný výkon podal náš brankář Michal Šiktanc, jenž byl bez okolků a poprávu vyhlášen nejlepším brankářem (zákroky můžete vidět ve videu).

Nejlepším hráčem, resp. hráčkou byla vyhlášena Lenka Černá, jinak hráčka FK Dukla Praha - ženy, která podpořila Sdružení Dobrá - Družec (s fotbalem začala právě v Čechii Velká Dobrá). Hrála výborně a právě ona z levé strany 2x skórovala a zajistila výhru výběru spokojeného trenéra Václava Hese s naším týmem a tím pádem i zlatou pozici Dobré-Družci.