Přestupová bomba! Do Hostouně přichází Roman Pavlík

PŘESTUPOVÁ BOMBA

Čerstvá posila – brankář Roman Pavlík

Čtyřicetiletý brankář přichází z FC Viktorie Plzeň po desetiletém působení v 1. a 2. lize, během kterého táhl svými výkony SK Kladno k záchraně a Viktorii Plzeň k několika titulům a úspěchům v Lize mistrů.

V Hostouni pevně věří, že bude tou pravou posilou pro mladý tým, kterému svými zkušenostmi pomůže v jeho premiérově sezóně v divizi.

„Přestup z Plzně máme hotový, Roman by měl být svým přístupem a zkušeností pro mužstvo přínosem. Je to ohromný profesionál. Chuť se do toho opřít má a energie mu nechybí“ těší šéfa klubu Jiřího Hondla.

„ V klubu máme samé mladé brankáře, s příchodem Romana mají šanci se zlepšovat a nabírat zkušenosti od hráče, který prošel jedním z nejlepších klubů v lize, připravoval se pod trenérem roku panem Vrbou a má hodně za sebou na té nejvyšší úrovni. Ohromnou výhodou pro ty kluky bude, že budou moci čerpat přímo ze společných tréninků. Často nepotkáváte na jednom hřišti a nesedíte v kabině s hráčem, který má mistrovský titul a zkušenosti z LM. “dodává Jiří Hondl