17. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 27. kolo: FC Písek vs. Sokol Hostouň (Burketova)

Předzápasové interview - SS OSTRÁ

Připravili jsme si pro Vás předzápasové shrnutí aktivity A týmu z pohledu trenéra Zdeňka Haška.

O soupeři

Sportovní sdružení Ostrá             3 místo                15 bodů              14:6

Soupeře jsem viděl na živo v zápase na Kladně a musím říci, že jejich hra pro mne byla velkým překvapením a není náhoda, že mají 15 bodů. Dobře organizovaná hra, pohyblivý hráči, na krajích dobře rychlostně vybavení hráči, střed silný na míči, zkušení hráči a dravé mládí. Určitě nejsilnější soupeř, se kterým se letos potkáme. Je vidět mapa hry, koncepčnost a pohoda.

Příprava na zápas

Tréninkový týden probíhal v režimu

Pondělí-               mladí a méně vytížení hráči trénink, ostatní rehabilitační volno

Úterý-                  trénink

Středa-                trénink

Čtvrtek-               volno

Pátek-                  trénink

Z mého pohledu byl tréninkový proces optimální a splnil to, co jsme měli za záměr.

Byl více herně kondiční a tak úterý a ve středu hráče trošku „bolelo“ všichni, ale ví, že je to potřeba.

Informace o kádru

Zranění hráči Zachariáš, Tichý, Novák, Gibilov do tréninku nezasáhli, ale již trénuje Vašák a Viduna. Ostatní jsou připraveni nastoupit do zápasu.

Předpokládaná sestava

Jak nastoupíme?  Na tento zápas se rozhodujeme na dvou místech a to z důvodu rozestavění, se kterým nastoupíme proti Ostré. Také samozřejmě chceme postavit mužstvo, tak abychom eliminovali kvalitu soupeře na určitých postech a naopak byli úspěšný tam, kde si myslíme, že je soupeř zranitelný. Osa mužstva je celkem jasná a doufáme, že se trefíme s ostatními hráči, tak abychom byli úspěšní.

Na závěr bych pozval všechny fanoušky a přál bych si, aby se fotbalem bavili. Slíbit můžu, že mi se o vítězství budeme „rvát“. Ostrá je velmi kvalitní soupeř. Očekávám tuhý boj, který rozhodnou maličkosti.

Zdeněk Hašek