Představení partnera | Hostouňští spojili síly s MERCH#53

Představujeme nového partnera! Sokol Hostouň nově spolupracuje s firmou Merch#53, společností zabývající se výrobou oblečení na klíč pro sport a volný čas, včetně merchandise produktů.

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI MERCH#53

Náš tým je složen z bývalých nebo stále aktivních profesionálních sportovců. Dokážeme Vám poradit přesně na míru, tak abyste se mohli soustředit pouze na Váš výkon, a to ostatní nechali na nás. Klademe maximální důraz na výběr materiálů a jejich zpracování do našich střihů, abychom Vám umožnili co největší komfort pro jejich užití. Spolupracujeme s řadou sportovců, sportovních teamů, ale také s komerčními společnostmi či hudebními kapelami. Díky této zkušenosti víme, že naše produkty skutečně fungují a v praxi se nejednou osvědčily, a proto se naši klienti stále vracejí. Vážíme si spolupráce s každým klientem a děkujeme za přízeň! Pojdte a budťe PROFI tak, jako jsme my… Team MERCH#53.

Na základě vaší poptávky jsme schopni obléci váš team nebo firmu od hlavy až k patě, a to již od jednoho kusu…

Dresy a Hráčské sety

Funkční prádlo

Štulpny, Podkolenky, Ponožky